Wpis z mikrobloga

- Nie myślałem, że to skończy się w ten sposób.
- Skończy? To nie koniec podróży. Śmierć to tylko kolejna ścieżka, którą wszyscy musimy podążyć. Znika szara, deszczowa zasłona tego świata i wszystko spowija srebrzysty blask. A potem widzisz…
- Co, Gandalfie? Co widzę?
- Białe wybrzeże. I to, co za nim… daleką zieloną krainę, skąpaną w blasku wschodzącego słońca.
- To chyba nie jest takie złe.
- Nie, nie jest...

(,)

#przegryw #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@grap32: piękne idealizowanie śmierci, dawanie nadziei, sprawiedliwości, chociaż coś mi mówi, że śmierć to koniec
po prostu, nic przed , nic teraz, nic po
opium dla mózgu
  • Odpowiedz
@Elev wiesz autor brał udział w iww nawet miał te nieprzyjemność brania udziału w bitwie pod somma. To chyba wie co człowiek musi usłyszeć przed śmiercią aby było lżej. Bo co innego pozostaje w beznadziejnej sytuacji.
  • Odpowiedz
Bo co innego pozostaje w beznadziejnej sytuacji.


@programista3k: kłamliwa wizja? może i to jest sposób
mi osobiście sie podoba pożegnanie Iron-mena z end game
"teraz możesz odpocząć"
chyba to bym chciał usłyszeć, w dzisiejszym świecie socjali, tempa, cisnienia
chłopaki w czasie Iww pewnie mieli też inne spojrzenie na świat, spotkało ich piekło na ziemi, takie prawdziwe, więc to było ok
  • Odpowiedz
@Elev nie oglądam filmów o superbohaterach. najwidoczniej wtedy musiało to starczyć, czasy się zmieniają. Co do kłamliwej wizji, zachwilę #!$%@? ci się bomba na łeb to co za różnica
  • Odpowiedz
@programista3k: zmienił się profil człowieka, głównie przez internet pewnie
kiedyś, jak wiara była bardziej zakorzeniona, to faktycznie, wizja nowej podrówy bez problemów była kojąca
dzisiaj, po sobie widze, spokój i cisza bardziej uspokajają
no nadal, skoro bym wiedział, że ktoś za chwile umrze, to chciałbym żeby był spokojny
mam nadzieje, że nie będziemy musieli mieć takich rozterek na zywo
  • Odpowiedz