Wpis z mikrobloga

Co myślicie o kreatynie na redukcji? Warto czy strata pieniędzy? Brał bym głównie po to by zwiększyć siłę i wytrzymałość podczas treningu.

#silownia
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geoadam: Z początku myślałem, że nic specjalnego ale jak skończyłem brać to już postęp nie był taki duży jak na kreatynie. Wytrzymałość też w górę, no i bicki bardziej urosły :P
  • Odpowiedz
@szymonl: @zgaS: nada się ale ja nie jestem zwolennikiem, żeby na samym początku zaczynać przygodę z suplementami, na razie i bez nich będziesz miał widoczną i szybką poprawę budowy ciała i progres siły, ja na Twoim miejscu bym jeszcze przynajmniej z 2-3 miesiące poczekał z kreatyną ale to już Twój wybór, najlepiej sobie poczytaj w internecie opinie o braniu kreatyny na początku przygody z siłownią to sam się
  • Odpowiedz
@zgaS: no tak ale po co się suplementować jeżeli i tak chłopak będzie rósł na początku bez nich, jak dla mnie to szkoda hajsu ;d w sumie jest dużo innych zdań na temat dlaczego lepiej brać później na kreatynę ale już nawet ich nie pamiętam więc dla ciekawskich polecam google ;d
  • Odpowiedz