Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się od dłuższego czasu jaki telewizor wybrać.
Chcę kupić coś dużego 75,77 cali, nie oglądam jakoś szczególnie dużo telewizji itd. ale z raz w tygodniu jakiś meczyk, albo coś na YouTube pooglądam. Czasami w gierkę na Xboxie pogram. Dotychczas oglądałem najczęściej na laptopie, bo mam bardzo stary tv Panasonic 40cali i nie ma Smart TV.
Teraz pytanie, czy iść w coś budżetowego i i tak będę widział duży przeskok między aktualnym tv, a nowym budżetowym, jakimś tcl na przykład? Czy jednak warto wydać więcej i kupić coś z Oleda jak LG G, albo Samsung s90?
Nie lubię oglądać w ciemności więc też się zastanawiam czy jest sens kupować Oleda, bo jednak jak coś oglądam to zawsze mam mocno oświetlony pokój i czy nie będzie mi się wszystko w tym ekranie odbijało?
Boje się też trochę, że taki budżetowy będzie miał brzydki obraz, albo że OLED mi się popsuje po paru latach i będzie mi szkoda wydanej kasy na sprzęt który jakby nie było będzie używany dosyć rzadko.
#telewizory #pytaniedoeksperta #pytanie #elektronika
  • 4
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: Lepiej mniejszy a lepszy, taki luj 75 cali ma sens tylko w gigantycznym salonie gdzie serio będziesz daleko od niego siedzieć. Mój TV stoi, w końcu rzuciłem na niego 1 mecz z tego Euro xD Youtube miałem na nim oglądać ale jednak muszę jakoś lepiej zarządzać tym bo w życiu nie mam zamiaru oglądać z apki a po prostu z przeglądarki ze SponsorBlock (nie chodzi o reklamy ale o
  • Odpowiedz