Wpis z mikrobloga

Eh... Moze gdybym sie nie poddal 5 lat temu, to teraz mialbym normalne zycie. Mam skierowania na leczenie. W poniedzialek trzeba sie bedzie poumawiac i zapytac o innego psychiatre. Mam nadzieje, ze sie na mnie nie obraza. Jak bylem w szpitalu, to tez krytykowalem rozne rzeczy i mi to w wypisie napisali, ale skoro dostalem leki, ktore nie zalecane przy mojej chorobie, to moze jednak mam troche racji? Wydaje mi sie, ze mam bipolara i dostalem ssri, ktore moze prowadzic do dalszego rozechwiania nastroju.

#przegryw #anime
akaisterne - Eh... Moze gdybym sie nie poddal 5 lat temu, to teraz mialbym normalne z...

źródło: [Erai-raws] Kaijuu 8 Gou - 12 [1080p][Multiple Subtitle][E8F43714].mkv_snapshot_14.27.136

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akaisterne:
Potężny akaisterne podnosi się ponownie () Powodzenia byczku.

Mam nadzieje, ze sie na mnie nie obraza. Jak bylem w szpitalu, to tez krytykowalem rozne rzeczy i mi to w wypisie napisali, ale skoro dostalem leki, ktore nie zalecane przy mojej chorobie, to moze jednak mam troche racji? Wydaje mi sie, ze mam bipolara i dostalem ssri, ktore moze prowadzic do dalszego rozechwiania
Zgrywajac_twardziela - @akaisterne: 
Potężny akaisterne podnosi się ponownie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ...

źródło: OpbiPh

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: W szpitalu byla ogolna lipa. To bylo 5 lat temu. Teraz mam nowego lekarza na NFZ, ale wlasnie mam wrazenie, ze gosciu mnie nie slucha i kazal dopiero na kontrole za 3 miesiace przyjsc. Troche slabo. Co twoja psycholog zrobila? Bo moja nie prowadzila zadnej dokumentacji.
  • Odpowiedz
@akaisterne:

W szpitalu byla ogolna lipa. To bylo 5 lat temu. Teraz mam nowego lekarza na NFZ, ale wlasnie mam wrazenie, ze gosciu mnie nie slucha i kazal dopiero na kontrole za 3 miesiace przyjsc. Troche slabo.

Po pierwszej wizycie dopiero za 3 miesiące kontrolna? To słabizna straszna faktycznie, może lepiej zmienić od razu jak czujesz że gość na wyjebce podchodzi do pacjenta ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: Przeczytalem. Masakra. Jak bylem innym razem na oddziale dziennym, to tez mialem problem z biernoscia terapeutow, ale takiej patologii to na oczy nigdy nie widzialem. Na mojej terapii glownie sobie siedzieli i obserwowali. Oczywiscie zglosilem, ze mi sie to nie podoba, to mi pozniej napisali w wypisie, ze jestem mocno roszczeniowy w stosunku do obiektow pelniacych role opiekunow - w tym terapeutow. xd
  • Odpowiedz
@akaisterne:

Przeczytalem. Masakra. Jak bylem innym razem na oddziale dziennym, to tez mialem problem z biernoscia terapeutow, ale takiej patologii to na oczy nigdy nie widzialem.

Ja sobie do dzisiaj pluję w brodę, że nie zgłosiłem tego do ordynatora, tym bardziej, że on bardzo spoko się wydawał, więc może by coś z tym zrobił, a tak to przez moją(a pewnie nie byłoby trudno przekonać kilka innych osób z terapii by zrobiły to samo) bierność idiotka dalej może tam robić to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet myślałem, czy by nie skrobnąć jakiegoś maila anonimowego, ale po takim czasie to już bez sensu, bo nawet nie wiem czy dalej tam pracuje.

Na mojej terapii glownie sobie siedzieli i obserwowali. Oczywiscie zglosilem, ze mi sie to nie podoba, to mi pozniej napisali w wypisie, ze jestem mocno roszczeniowy w stosunku do obiektow pelniacych role
  • Odpowiedz