Wpis z mikrobloga

Nie chwaląc się mam trochę zaoszczędzone bo chce kupić mieszkanie ale jestem osobą otyłą, co wpływa na moje zdrowie, ale zakupiłem meta quest 3, żeby ćwiczyć w domu za 3.500 zł, i będzie u mnie w poniedziałek, ale nie wiem czy to będzie dobry zakup, ale chce powalczyć o swoje zdrowie, zobaczymy
#quest3
  • 6
  • Odpowiedz
@Zlotyksiaze666: tak samo sobie wmawiałem kupując Q2, pograłem w parę gierek, chwilę w beat saber, próbowałem boks, ale bijąc "w powietrze" jako tego nie czułem i oddałem. Kupilbyś sobie bieżnię, albo karnet na basen, a za 3.5 kloca to miałbyś zajebistą siłownie domową
  • Odpowiedz
@sirgorn: To będę sobie to miał do rozrywki i pracy, a i tak będę cwiczył, mam 80 kg na 176 cm wzrostu, więc i tak nie jest żle, ale mam okrągłą twarz i chce schudnąc 6kg jeszcze przynajmniej lub miesnie a mam 180k oszczędności
  • Odpowiedz
@Zlotyksiaze666 Super pomysł, jakikolwiek ruch jest mile widziany dla organizmu. Gry jak: Beat Sabber, Pistol Whip czy nawet pingpong (11TT) są bardzo ruchowe a przy okazji sprawiają mega frajdę. Świetny wybór, nie powinieneś żałować. I wg mnie w ogóle nie jesteś osobą otyłą, ale jak zrzucisz te 5kg to będziesz zadowolony. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@sirgorn:
A ja sobie kupiłem Q2 i od niemal 3 lat regularnie używam do fitnessu. Czy to znaczy, że jest jednak genialnym rozwiązaniem czy może, że dowód anegdotyczny jest beznadziejny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zlotyksiaze666
Synth Riders, Pistol Whip, Beat Saber - zdecydowanie polecam tą kombinację. Masz ruch całego ciała, przysiady i nawalanie rękoma.
Tylko nie traktuj tego jako jakiś magiczny środek. Zwiększenie aktywności wpływa
  • Odpowiedz