Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mam_spanko: porownuje wydatki do moich zarobkow, ktore przez ostatnie 10 lat wzrosly dużo bardziej niż ceny w lokalach i nie widze problemu. Za godzine 'siedzenia przed komputerem' w domu kupie obiad, deser, napój i jeszcze mi zostanie
  • Odpowiedz
Idę se do restauracji a tam lemoniada czyli woda z cytryną 15zł


@mam_spanko: niestety mam dla ciebie złą informacje te lemoniady z restauracji w 90% to nie jest woda z cytryną tylko koncentrat lemoniady którą kupuje się w hurtowni to się miesza z wodą wrzuca kostki lodu i dla ozdoby dodaje się plaster cytryny i kilka liści mięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba nie myslałeś że
  • Odpowiedz
@NaChuiMiTaCHata Polscy przedsiębiorcy przerzucają zwiększające się koszty (pensje pracowników, koszt utrzymania lokalu, towar itd.) na klientów, chcąc zachować ten sam poziom swoich własnych zysków jak w przeszłości. Jeszcze dużo czasu minie aż to się jakoś unormuje.
  • Odpowiedz
@Nanari Cola jest opodatkowana dodatkowym podatkiem, w tej cenie kupisz dwa razy, a nawet często trzy razy, więcej soku jabłkowego, nie dość, że zdrowszego to lepiej będziesz stymulował polską gospodarkę.
  • Odpowiedz
@mam_spanko 30 zł za kawę z lodem? W życiu za tyle bym nie kupił, nawet gdybym zarabiał 50k w miesiącu. Najgorzej, bo są ludzie, którym to zupełnie nie przeszkadza. Oczywiście pomijam te znane wyliczenia domowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz