Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś z Was albo podrzuci jakiś podcast najlepiej amerykański, gdzie ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak ludzie są uparci, żeby wystawić Biedna? Taka tradycja, że daje się startować dotychczasowemu prezydentowi na drugą kadencję? Przecież Biden jest takim samym obciążeniem jak Trump dla Republikanów cztery lata temu. Przecież mogliby to zrobić całkiem sprawnie, no Panie Bidon dziękujemy, Bidon mówi no na mnie czas, pora na kogoś nowego, który będzie kontynuował moja politykę i tu kogoś wskazuje, no i Demokraci decydują w prawyborach czy git czy niegit. A teraz Biden startuje w prawyborach i pewnie zostanie wybrany na kandydata. Przecież jak to nie skończy się tragedią dla Demokratów to będzie cud.

Swoją drogą patrzeć na wybór Amerykanów, to oni mają chyba jeszcze gorzej niż my xD.
#polityka #usa
Dawul - Powie mi ktoś z Was albo podrzuci jakiś podcast najlepiej amerykański, gdzie ...

źródło: BR1k9kpTURBXy83YmIyNWM0Y2I1YmYxZjk1NDljOTE1NjhjMTM4N2YxYy5qcGeSlQMAIM0EAM0CQJMFzQSwzQJY3gABoTAB

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Dawul Skoro tych kandydatów wybierają sobie ludzie w prawyborach to widocznie uznali, że spośród swoich środowisk nie ma lepszych kandydatów niż przestępca-erotoman Trump lub staruszek który już powoli odpływa Biden. Co jest dość przykre ale cóż zrobić
  • Odpowiedz
@Dawul trochę tradycja, trochę uważali że jak raz pokonał Trumpa to zrobi to drugi raz, pewnie też myśleli że Trumpowi spadnie poparcie przez te wszystkie procesy które ma. Do tego prezydentura Biedna była raczej dobra. Chyba nie przewidzieli że tak szybko się posypie umysłowo. A teraz jest już trochę za późno na zmianę, bo raz, że nie mają dobrego, rozpoznawalnego zastępstwa, a dwa to trochę przyznanie się do błędy i wtopa
  • Odpowiedz
  • 1
@SoplicaTadeusz: znaczy ja widziałem jakichs tam innych kandydatów, ale nie jestem aż tak into amerykańska polityka, więc chętnie bym posłuchał co i jak.

No i czasami wybory sporej części osób nie są zbyt mądre. Przypominam, że w wyborach prezydenckich w 1989 r. Tymiński przeszedł do drugiej tury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dawul na początku nie było aż tak źle. Jednak 4 lata temu wybory wygrał. Ale i tak myślę że demokraci za bardzo załamywali rzeczywistość i ich to teraz ugryzło w dupę
  • Odpowiedz
  • 0
@washington: trochę mnie to dziwi, że sam w to brnie w takim razie. Całe życie był drugi, teraz jest pierwszy i mógłby odejść pierwszy. Tam chyba brakuje kogoś, kto przemówiłby mu do rozsądku.
  • Odpowiedz