Wpis z mikrobloga

Współczesne klawiatury mechaniczne to piękny przykład zwycięskiego marketingu. Technologia zrodzona jeszcze w czasach pierwszych IBM'ów, wróciła jako high end'owa opcja za setki, a bywa i tysiące cebulionów ( ) No i oczywiście mniej znaczy lepiej użyszkodniku, numpada nie potrzebujesz. Wydzielonych przycisków funkcyjnych zresztą też nie. Bezprzewodowość 2.4 GHz (bez lagów)? Paaaanie, czarna magia, to trzeba usiąść na spokojnie... z półki będzie pińcet, a spod lady też pińcet.

Mówię oczywiście o znanych / "marketowych" producentach: Logitech, Razer, SS itp. Choć weterani też są nieźle odklejeni, zobaczcie ile za najtańszy model biorą Ducky czy Leopold. Chwała panu chińczykowi, który przyzwoitego mechanika klepnie za stówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #komputery #takaprawda
L3gion - Współczesne klawiatury mechaniczne to piękny przykład zwycięskiego marketing...

źródło: wallhaven-yxlvdd

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@L3gion: Widzę że ktoś kumaty into klawiatury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To wiesz co Ci powiem? Miałem customa za ~2k, miałem corsaira do osu i... ostatecznie piszę na nożycowej membranie logi mx keys XD Jest najwygodniejsza, najbardziej niezawodna i wykręcałem najlepsze wyniki w testach pisania.
Tyle w kwestii klawiatur mechanicznych ¯\(ツ)/¯
Customy mają płytki słabej jakości. Jebią się na potęgę, port USB lutowałem już 2 razy,
  • Odpowiedz