Wpis z mikrobloga

#uszateoscary Wiem, że tęskniliście i więcej nie musicie czekać. Wasz ulubiony plebiscyt powraca.

Ponieważ są na tagu również konta powstałe niedawno to przypomnimy czym są Uszate Oscary.
To seria ankiet, które powtarzam dwa razy w roku. W grudniu wybieramy najlepsze gnioty w całym roku kalendarzowym, a pół roku później układamy top wszech czasów.

Dzielą się one na trzy etapy: w pierwszym mierzycie się ze wszystkim, co Wam proponuję w ankietach - w drugim zaś zostaje filmów kilkadziesiąt i poznajemy finalistę, a w finale wyłoniony zostaje zwycięzca. To oczywiście nie wszystko, bo poza samym wrzucaniem ankiet będą również opisy dlaczego dany film uważam za faflun 10/10, więc jak zawsze będzie to kapitalne źródło wiedzy o uniwersum.

W poniedziałek 1. lipca wrzucę pierwszą ankietę i dokładniej objaśnię szczegóły na przykład ile filmów będzie w tym roku, jak dużo ich przewidziałem w ankietkach, a na razie zapraszam do obejrzenia zwycięzcy z poprzedniego roku, czyli oczywiście "Że niby śmietniku". https://www.youtube.com/watch?v=xd-pqwwV9Bs.

Do zobaczenia!
#bonzo #patostreamy
RobertWolak - #uszateoscary Wiem, że tęskniliście i więcej nie musicie czekać. Wasz u...

źródło: uszate oscary miniatura

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz