Wpis z mikrobloga

Cześć, zapraszam na mój #stragan, mam kilka perełek wartych sprawdzenia oraz kilka bardziej standardowych ale wciąż ciekawych.

- Paco Rabanne Invictus Aqua 2024 - 3,9 zł/ml,
ponoć podobny do uwielbianej wersji 2016, choć trochę się różni, limitowana liczba sztuk

- The Woods Collection Sunrise - 2,2 zł/ml, ale mogę puścić flakon bez kilku psików za 180 zł,
Klon Mancera Red Tobacco. Sam zapach według mnie taki sam i lepsze parametry od obecnej mancery

- Hermes H24 edp - 3,3 zł/ml,

- Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum 2024 - 3,4 zł/ml,

- Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo edp 2024 - 3,2 zł/ml,

- Jimmy Choo Man Ice - 2,0 zł/ml,

- Paco Rabanne 1 Million Royal - 3,0 zł/ml,

- Ralph Lauren Polo Red Parfum - 3,0 zł/ml,

- Azzaro Wanted by Night - 3,0 zł/ml, lub cały flakon bez 3 psików za 260 zł

- Azzaro Chrome Extreme - 2,5 zł/ml,

- Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel - 1,5 zł/ml,

Szkło 3 zł
Pojemności 5, 10, 15, 20, 30, 50 ml
Wysyłka InPost od 8 zł, Dpd pickup itp.
Wysyłka w poniedziałek

#perfumy
kanapeczkaa - Cześć, zapraszam na mój #stragan, mam kilka perełek wartych sprawdzenia...

źródło: IMG_7582

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Klon Mancera Red Tobacco. Sam zapach według mnie taki sam


@kanapeczkaa: imo to taka mieszanka z Carlisle, bo Sunrise nie ma takiego "buciarskiego" akordu, jakby wszedł do Wojasa xd
  • Odpowiedz
@hikashi: gdzieś już widziałem taką opinię, może to była nawet twoja. Ja osobiście nie czuje tego buciarskiego akordu, ale w sumie porównam znowu te dwa zapachy. Carlisle praktycznie nie pamiętam bo wąchałem tylko w perfumerii
  • Odpowiedz
Carlisle praktycznie nie pamiętam bo wąchałem tylko w perfumerii


@kanapeczkaa: on mi z jakiegoś powodu przypomina jakiś piernik z nadzieniem posypany tytoniem xD RT też tak trochę ma, ale właśnie dodatek tego skórzanego buta mi psuł zapach. Sunrise tego nie ma imo
  • Odpowiedz