Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że te nagrania z szatni czy odpraw przed meczem na ŁnP zostały celowo tak pocięte aby nie pokazywać tej najważniejszej treści, bo ucinają tak, że cały czas pada ten sam tekst "Jeszcze raz Wam mówię, nie bójcie się grać w piłkę". Jeśli to tak cały czas wygląda, to formuła może się szybko wypalić.
Żeby nie było, nie krytykuję Probierza. Niech w końcu jakiś selekcjoner popracuje dłużej z ta #reprezentacja - tak jak pracował selekcjoner Adam Nawałka. Zastanawiam się tylko jak to w rzeczywistości wygląda, bo np. za Sousy te nagrania z szatni miały jakąś wartość dodatnią - gadał im z sensem i pokazywał od razu na rzutniku błędy w ustawieniu jakie popełnili w pierwszej połowie, robiło to na mnie zawsze duże wrażenie gdy to oglądałem.

Mam nadzieję, że tak też jest za trenera Probierza bo tekst "Jeszcze raz Wam mówię, nie bójcie się grać w piłkę." w końcu się wypali i stanie się memiczny.
#mecz #pilkanozna
  • 2
  • Odpowiedz
@iksboks: Też zawsze pod tym kątem obserwuję vlogi kadry i rzucają mi się w oczy dziwne elementy treningu typu strzały z stojącej piłki z 16tki bez muru, dziadek i jakieś zabawy ruchowe jak w podstawówce. O ile tutaj może bardziej skomplikowanych rzeczy nie chcą zdradzać, tak te przemowy jedynie za Sousy miały rzeczywiście jakąś merytorykę i fragmenty kluczowe meczu (słynna przemowa o pilnowaniu Skriniara który później strzelił bramkę). I nie
  • Odpowiedz