Wpis z mikrobloga

#zalesie #dzieci
Właśnie spotkałem na mieście dzieciaka maks 10 lat, który miał tshirt a na nim nadruk

- bakłażan
- brzoskwinia
i napis "eat healthy"

I niewiem czy ja jestem jakiś #!$%@? i doszukuje się drugiego dna, a mianowicie "projektant' tego gówna miał na myśli robienie gały i lizanie dupy.
A nieświadomy 10 latek chodzi w takim t-shircie.
  • 8
  • Odpowiedz
@kodecss żyjemy w czasach tiktokow, dla mnie rownie prawdopodobne jest to, że ten dzieciak poprosił rodziców o koszulkę, a to oni nie wiedzą co to znaczy xD
Będziemy żyć w niewiedzy
  • Odpowiedz
@kodecss: Dzisiejsze dzieci są bardziej świadome o seksie niż ci się wydaje, a to za sprawą internetu xdd

ja sam w wieku 12 lat sie o tym wiele dowiedziale grajac tylko w minecrafta, bo jakieś przygłupy pisały dziwne rzeczy na ogólnym.
  • Odpowiedz
I niewiem czy ja jestem jakiś #!$%@? i doszukuje się drugiego dna, a mianowicie "projektant' tego gówna miał na myśli robienie gały i lizanie dupy.


@kodecss:
Że co #!$%@?????

Mam dużo więcej, niż 10 lat, a do głowy by mi nie przyszło doszukiwanie się
  • Odpowiedz
  • 0
@RandomowyMirek: no niewiem, teraz ludzie na różnych portalach społecznościowych jak mówią o #!$%@? to wstawiają emotke bakłażana a jak mówią o żeńskiej dupie to wstawiają brzoskwinie.
  • Odpowiedz
@Lollygag: u nas na osiedlu już w wieku 8 lat się wiedziało co gdzie się wsadza i po co, a patologiczny chłopak i dziewczyna się macali za garażami
  • Odpowiedz