Wpis z mikrobloga

Mój przypadek z kontem firmowym w #mbank. Zmieniłem kilka miesięcy temu imię, drugie usunąłem. W kwietniu dostaję informację od @mBank że dane trzeba potwierdzić, bo ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy…

No to idę do oddziału, kładę dowód, miły pan wprowadza zmiany, ZAPISZ i co? I trochę dopyta, bo pierwsze imię się zaktualizowało, a drugie zostało. Kolejna próba i znów to samo, nie usuwa się. Trudno, dopasowuje później, jakiś błąd. Oświadczenia o beneficjentach wypełnić nie możemy, bo przecież dla banku ja to nie jestem ja. Co prawda w KRS pesel się zgadza, nazwisko i adres też, ale paaaaaaanie, imię jest przecież inne! Zmień imię w KRS i wróć do nas. Zmieniam imię w KRS już dwa miesiące, 350 zł zapłacone ale zmiana nie jest jeszcze widoczna. Wczoraj co się dzieje? Konto i środki firmowe ZABLOKOWANE. Dlaczego? A bo ankiety nie wypełniłeś drogi kliencie!

Teraz chęć wypełnienia już nic nie da. Teraz musisz przejść weryfikację. Wypełniam dokumenty, daje decyzję o zmianie imion i co? Weryfikacja negatywna, bo w banku mam drugie imię, a na dowodzie go nie ma!

Konto drugi dziwne zablokowane. Ciekawe co będzie jutro.

#afera #banki #takbylo
  • Odpowiedz