Wpis z mikrobloga

Kobiety mają silne nogi, lepszy refleks, są bardziej precyzyjne i zręczne


@MajorKusiol: Dlatego ich naturalna precyzja, refleks i zręczność daje im przewagę w e-sporcie.


  • Odpowiedz
Trenuje sporty walki kilkanaście lat w sumie i bym nigdy nie wpadł na to, że kobiety mają lepszy refleks albo silne nogi xd
co nie zmienia faktu, że trafiają się takie które są fizycznie sprawne, silne (jak na kobiete) i potrafiłyby przeciętnego chłopa naklepać na luzie.
Przeciętny chłop czyli Mariusz informatyk albo Stefan księgowy, żeby zaraz ktoś nie wyjechał z przykladem byka 190cm/100 wagi
  • Odpowiedz
@nocnica: no jednak się zdarza, że kobieta pokona faceta o porónywalnych gabarytach 1-5 na 1k przypadków. Takie rzeczy się zdarzają. To że ty czegoś nie wiesz, to nie znaczy że nie istnieje.
  • Odpowiedz
@djtartini1: w 100% się zgadzam, bo dokładnie tak to wygląda. Niemniej, rozpatrujemy warunki labolatoryjne i zdarza się (co wiem od ludzi oglądających walki i znających temat), że tak wygląda statystyka. Nawet część komentarzy w tym wątku (tych co się znają, a nie wydaje im się że się znają, ci drudzy dominują) to potwierdza. To że 99.99% kobiet dostanie raz w mazak i padnie, nie oznacza że wszystkie tak zrobią.

Serial
  • Odpowiedz
@System-of-a-Daun
Nie rozumiem czego się tutaj doszukujesz. Sam mam córkę w podobnym wieku i myślę o zapisaniu jej na jakieś sztuki walki z myślą o tym żeby umiała się w przyszłości bronić.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: nie mają silnych nóg tylko dysproporcja siłowa między kobietą a mężczyzną jest mniejsza w przypadku nóg, bo w przypadku góry ciała to przepaść

co nie znaczy, że mają je silne, 100kg na przysiad dla kobiety to zaawansowany wynik
  • Odpowiedz
@MajorKusiol:
Idź do tego klubu nie #!$%@? xD mi o statystce. Sam napisałeś "kobiety mają lepszy refleks, są bardziej precyzyjne i zręczne". No to idź i się posparuj z kobietami, bo ewidentnie nigdy tego nie robiłeś, że #!$%@? takie kocopoły.
Jak chodziłem na sekcję bokserską, to wiesz z kim się sparowały zazwyczaj dorosłe kobiety? Z 14-15-latkami. Mimo, że bywały dorosłe chłopy ważące po 60 kg, ale byli zwyczajnie za silni
  • Odpowiedz
nie mają silnych nóg tylko dysproporcja siłowa między kobietą a mężczyzną jest mniejsza w przypadku nóg, bo w przypadku góry ciała to przepaść


@Dezyderiosh: no ok, nie znam detali. Niemniej, jak sam zaznaczyłeś, dysproporcja jest mała (20%) w przypadku nóg. W przypadku górnej partii mięśni to przepaść.

Trenuje sporty walki kilkanaście lat w sumie i bym nigdy nie wpadł na to, że kobiety mają lepszy refleks albo silne nogi xd
  • Odpowiedz
@MajorKusiol
Te uczucie gdy nawet nie wiem o #!$%@? ci chodzi z tymi uwagami xD. Odnoszę się tylko do twoich głupot, które w oczach kogokolwiek kto uprawiał jakikolwiek sport z kobietami brzmią jak obłąkańcze odklejenia. I nie wiem co o tym myśleć w kontekście tego, że sam napisałeś że trenujesz regularnie xD.
  • Odpowiedz
@Flypho: pięknie pokazujesz, że nie masz pojęcia jak działa statystyka i na czym polegają drobne różnice między wszystkimi ludzkimi organizmami, kek.

To uczucie* języka polskiego też nie ogarniasz. Wracaj na biolę, przyrkę i polaka. A i lekcję statystyki na matmie też odwiedź.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol
Statystyka działa tak, że przeciętny chłop ma dużo lepszy refleks, więcej siły i zręczności od przeciętnej baby. Wie i rozumie to każda kobieta która miała okazję się sportowo skonfrontować z jakimkolwiek mężczyzną. Rozumie to też każdy mężczyzna który się podjął takiej rywalizacji. Jakbyś próbował iść na całość z przeciętna kobieta na jakimkolwiek sparingu to byś pewnie w #!$%@? od trenera dostał zanim byś wziął trzeci zamach xD.
Już nawet #!$%@?
  • Odpowiedz