Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: o jaki ja jestem Oskarek, o jaki znafca, o jaki kibic z realu. O byłem na meczu, o #!$%@?łem w hooooj kasy żeby zobaczyć hattrick Messiego na mierdabeu. O ale mam radoche, że Barca odpadła, o ale... szkoda, że wczoraj miałem kupę w majtach jak Borussia prowadziła 2-0... krecik już był na wierzchu..

.

.. ale jak ja nienawidze Barcelony, ahhh jak bardziej niż kibicuje Realowi... ah niby ide do kina ale oglądam mecz Barcy...... bo całe moje krótkie 20-paro letnie kibicowskie życie upokarza mój Cristiano Real Madrid... całe zycie... z
  • Odpowiedz
@Oskarek89: niby dlaczego? Atleti wygrało bo bylo lepsze. BÓL dupy to masz ty tu od lat XXX, wcześniej miałeś na pewnym forum... związanym z kartami.... przez X lat w gimnazjum :)
  • Odpowiedz
  • 1
@lukasz728: Wykop serious busines xD Nie masz czego robic, tylko przejmujesz sie ze ktos into internety troluje inne druzyny a na celu ma wlasnie #!$%@? osobistosci takich jak Ty, bo on jest wlasnie "karmiony" i cisnie z Ciebie beke zza kabla xD

Co do "cienkiego" realu to chyba sie z #!$%@? na rozum zamieniles xD jeden slabszy mecz i odzywaja sie wielce poruszeni przeciwnicy krolewskich bo jak to tak, final
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: nie znam Farsy. Nie zabraniam nikomu być i jeździć gdzie i z kim chce...

Mam tylko mega bekę z wykopowego "guru" bukmacherki i jego spiętych pośladów na widok Barcelony. Nienawiść do tego klubu i żal(łość), że dopiero po 10 latach jego RM dotarł w LM dalej niż Barcelona aż kipią.
  • Odpowiedz