Wpis z mikrobloga

Hmmm generalnie nie za ciekawie jest. Cykl został przełamany najpierw ath przed halvingiem, a teraz pierwszy raz sytuacja, że przez dwa miesiące od halvingu jest trend spadkowy. Dużo osób pisze o przestoju bo wakacje, odbiciu jesienią itd ale jednak wcześniej 2020r przed latem i w wakacje rosło a nie leciało.
Sporo jeszcze mam altów w portfelu, więc liczę, że hossa jeszcze przed nami, ale nie powiem - niepokój jest ;D #bitcoin #kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
@rosarosa33: Sprawdz sobie jeszcze raz charty btc, wzrosty pohalvingowe zarowno w 2016 jak i 2020 zaczely sie okolo 160 dni po halvingu.

Trzymanie teraz altcoinow przed wyraznym ath na btc i wysokich poziomach btc.d to jest proszenie sie o strate $
  • Odpowiedz
  • 0
@dejmiend no sprawdzałam 2020, od kwietnia do września stopniowy wzrost , nie spadek.

Większość sprzedałam altów, na szczęście z fajnym zyskiem, trochę zostało. Te co zostały to jestem już i tak na stracie więc już hodluje.
  • Odpowiedz
@rosarosa33: Nie wiem jak Ty to sprawdzasz, od halvingu w maju 2020 to byl praktycznie sideways move z lekkimi wzrostami zaczynajacymi sie w lipcu. Teraz jest bardzo podobnie (jestesmy jakies 5% pod cena z halvingu tego roku)

Wyglada to mniej wiecej tak Halving > nudy > Bitcoin robi paraboliczne ruchy przez kilka miesiecy > ostudzenie btc > ETH wykreca lepsze wyniki niz BTC > alty zaczynaja sie budzic i robic
  • Odpowiedz
@szfeps: jak btc będzie zwyżkował to jego dominacja również będzie się zwiększać a wtedy alty mocno spadają, ale nie musi tak być, nikt nie wie jak będzie. Ten cykl i tak już delikatnie się różni od poprzednich.
  • Odpowiedz
@szfeps: Wystarczy spojrzec na wykresy btc.d (dominacja bitcoina) albo po prostu party alt/btc
Okienko do zarobkow na altach jest bardzo krotkie i jest ono pod sam koniec bull marketu.

Oczywiscie jest kilka tokenow ktore bardzo dobrze sobie radza i rosna razem z btc ale takie mozna na palcach jednej reki wymienic. Jezeli chodzi o ogolny alt market to mozesz zobaczyc nawet teraz, prawie zaden token nie zblizyl sie nawet do
  • Odpowiedz
@rosarosa33: Ciężko przywiązywać się do teorii cykliczności, kiedy tych halvingów były tylko, 4 z czego na pierwszych dwóch w krypto siedziała tylko garść piwniczaków. Zwłaszcza w grze, która polega na zaskoczeniu przeciwnika. Jeśli wszyscy powtarzają "cykliczność, cykliczność", to wygra ten, kto tę całą cykliczność pośle do piachu i zasieje popłoch. A presja na rozwalenie cykliczności jest duża, bo każdy wpływowy gracz na rynku wie, że jeśli on nie spuści tego
  • Odpowiedz