Wpis z mikrobloga

Teraz mam problem z ostatnim bossem xD jest przesadzony. Najlepsze eq i padam na dwa hity. Summon pada zanim dojdzie druga faza. Najmniejszy błąd cię zabija.
Męczy mnie ta gra. Te wielkie puste lokacje, na których nic nie ma nie zachęcają do eksploracji i do szukania kolejnych ułatwień. Zresztą mam już 13 poziom ostrodrzrwa to starczy xD

Chciałbym to skończyć, ale już mnie to męczy. Wolę dsy. Podstawka eldena też mnie zmęczyła, więc nie wiem czemu kupiłem ten dodatek.

#!$%@? xD ta gra ma coś takiego, że mam ją dosyć, nie chcę już grać, a mimo to znów ją odpalam i gram dalej.

Nie odpuszczę xD zabije #!$%@?

#eldenring
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja wróciłem do DLC po przerwie i mam wrażenie, że mi osobiście ta gra się wydaję dużo lepsza jak o niej myśle i nie gram niż jak gram

przeszedłem wszystkie soulsy, bloodborne, sekiro i podstawke Eldena a w DLC odbijam się od bossów gdzie robie to samo co zwykle
  • Odpowiedz
@kidi1: ja gram w soulsy/eldeny/sekiro i się nie #!$%@?, wszystko zależy od podejścia. A fenomen jest, bo te gry są zwyczajnie dobre i daja sporą satysfakcję.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kidi1 ja lubię czuć że staję się coraz lepszy, lubię progresować i lubię wyzwania, oczywiście sprawiedliwe wyzwania, gdzie czuć że ma się szansę.

Soulsy są tak uniwersalne, że każdy może grać jak chce i robić co chce i historia dla każdego jest inna. Na pewno coś przegapisz, czegoś nie zbierzesz. Ciągle czuć obecność innych graczy w formie duchów, wiadomości, plam krwi. Ktoś cię napadnie, inny pomoże, gdy nie dajesz sobie rady.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Massiv w soulsach nie się nie #!$%@?łem aż tak jak tutaj xD w soulsach zazwyczaj wiedziałem, że to moja wina i już myślałem co muszę zmienić, żeby mi się udało i to robiłem.

W eldenie skończyły mi się pomysły i szukam inspiracji w internecie
  • Odpowiedz
@Garztam: Robić co się chce to można w Dishonored albo Far Cry. Tu się idzie i #!$%@? wszystkich po drodze a bossowie wykonują w kółko te same trzy ruchy.
  • Odpowiedz
przecież dishonored jest tak liniowe że bardziej się nie da


@KoltajlPszeniczny: Liniowe? Otwarty świat i miliony sposobów przejścia etapu i na eliminację wroga a nawet możesz nie eliminować nikogo jak nie masz ochoty, chyba, że fabuła wymaga zabicie kogoś.
Na pewno wiesz czym jest liniowość?
  • Odpowiedz
@kidi1 tak wiem, kilka sposobów rozwiązania questa w zamkniętej lokacji to dalej liniowość. Liniowość-"konieczność podejmowania działań w kolejności przewidzianej przez twórców (np. wykonywania questów, zaliczania misji)."
Liniowości nie mówi o sposobie tylko o kolejności
  • Odpowiedz