Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie mogę odtwarzać teledysków w mojej playliście która zawiera prawie wyłącznie teledyski? Tylko sam dźwięk się odtwarza, inne piosenki odtwarzają się normalnie z filmem na przykład z Rai. Da się to jakoś wyłączyć? Bo tak mi nie pasuje, jak jest teledysk to powinno mi go odtwarzać ale tylko sam dźwięk leci. Mogę przełączyć na teledysk w piosence który go posiada, ale potem znowu zacznie znowu tylko dźwięk odtwarzać zamiast teledysku i od nowa przełącz na teledysk i tak w kółko. Dlaczego tak się dzieje? Chcę teledyski sobie oglądać, mam wyobraźnię i pobudzenie! Mam premium dlatego że nie chcę kombinować! Dlaczego nie da się tego wyłączyć!? Piosenki z Rai grają normalnie z filmem, bo takowe posiadam. Czekaj, jeden film z "E poi c'è Cattelan" który mam w playliście z moimi ulubionymi piosenkami czasami odtwarza mi jakieś "Frota!" które w żadnej mojej playliście z piosenkami nie posiadam wcale i bez możliwości zmiany na wideo! Głupie i tyle, mam wybór co ma być dodane w mojej playliście z moimi ulubionymi piosenkami i powinno być odtwarzane prawidłowo co dodałam. A nie samo audio które w mojej playliście nie posiadam wcale! #youtube
superkobieta18 - Dlaczego nie mogę odtwarzać teledysków w mojej playliście która zawi...

źródło: IMG_20240622_202959489

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach