Wpis z mikrobloga

Jaka chora cenzura panuje w polskojęzycznych mediach to szok. Pudelek wysmarował artykuł o ślubie (realnie nieważnym) dwóch lesbijek (jedna to dziennikarka TVNu), komentarze pod artykułem krytyczne wobec tych kobiet i to bardzo i co robi Pudel w odpowiedzi. Ano kasuje krótko po północy KILKASET komentarzy tak że zostało ich trochę ponad 40. Oczywiście zero zaskoczenia, komenty krytyczne usunięto, zostały te zachwalające udawany ślub. Ja osobiście tych lesbijek nie krytykuje bo to nie moja sprawa ale za prostacką cenzurę to kij w nos tamtejszym modom.
https://www.pudelek.pl/marta-warchol-i-iwona-widomska-zabraly-glos-po-bajkowym-slubie-na-chwile-zapomnialysmy-o-obowiazujacym-prawie-foto-7041710083861248a
#cenzura #media #celebryci #showbiznes #afera
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JoeGlodomor: Jak zacznę cytować to jeszcze bana dostanę :-) Ogółem z tych łagodniejszych to coś w stylu: "przeproście rodziców, odstępstwa trzeba leczyć, pisali że są zboczone i że są wyrzutkami społeczeństwa że ich miejsce jest w psychiatryku. Pytali która z nich to mąż a która to żona albo np. chce mi się rzygać". No coś na tym poziomie. Oczywiście było to chamskie nie ale nie o treść się oburzam tylko
  • Odpowiedz