Wpis z mikrobloga

#iphone #ios

Mirki pomocy! Mam Iphona 15 pro od paru tygodni i dzisiaj w galerii zaczęły pojawiac mi się zdjęcia których nigdy nie zrobiłem, rzeczy których nigdy nie widziałem!!!!!

To ten slawny Pegasus czy o co chodzi? Komu to zglosic?
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@miki4ever hahaha xD nie no sprawa jest dosyć powazna. Pojawił mi soe dwa zdjęcia, pierwsze zdjęcie komory silnika jakiegoś auta z grupy VAG a drugie to jakiś pokój gdzieś w ciepłych krajach z dwoma komputerami i podobizna Boba Marleya na scianie. WTF?
  • Odpowiedz
@Alinoe_83 może ktoś ci się wbił na chmurę? i robi się sync? albo dostajesz może przez iMessage te zdjęcia od kogoś? (wtedy pojawiają się w apce zdjęć)
  • Odpowiedz
@Alinoe_83 poprzedniego właściciela
U mojego różowego pojawiły się foty jej ex i to w ogóle robione poprzednim iPhone’em ponad dwa lata temu
Najbardziej posrane jest, że ta sytuacja pokazuje, że #!$%@? nadal trzymają te zdjęcia latami nawet jak je usuniesz

Pomysł o dupeczkach co wysyłały nudesy, potem sprzedały wyczyszczony telefon i teraz ktoś się pod nie tasuje, bo mu się magicznie pojawiły w galerii
  • Odpowiedz
@Alinoe_83 może refurba Ci sprzedali, wiesz ktoś wziął, pobawił się, zwrócił a oni go odświeżyli, przepakowali i z powrotem na półkę. Kiedyś afera z ps od Sony była, że gonili refurby, ale „zapomnieli” o tym wspomnieć.
Refurby kiedyś oznaczone były na pudełku, nie wiem jak teraz bo juz w tym nie siedzę
Gdzie go brałeś?
Cisek44 - @Alinoe_83 może refurba Ci sprzedali, wiesz ktoś wziął, pobawił się, zwróci...

źródło: image_picker_9136BA14-FAF2-4B57-A3C7-C495F9685FCB-2997-0000034CCC794E65

Pobierz
  • Odpowiedz
@Alinoe_83 sprawdź numer seryjny, jeżeli nie ma F na początku to wal do supportu i poproś o wyjaśnienie. Tylko napisz do nich tak, żeby skumali że nie jesteś w kapciu bujany.
Napisz, że słyszałeś o tym problemie, powołaj się na mnie, że masz kolegę któremu na telefonie pojawiły się zdjęcia po aktualizacji starego właściciela, że Twojej koleżance pojawiły się zdjęcia w galerii z jej poprzedniego iPhone’a i że jakim cudem u
  • Odpowiedz