Wpis z mikrobloga

@kamil150794 p---------e. Wiem co mówię, bo też tak p---------m. Po prostu trzeba to przepracować. 2024, a dalej wstyd i zażenowanie, jak ktoś mówi, idź na terapię.
Przepracuj gówna z przeszłości, a nie tylko o nich mów, bez głębi, zamykając je i racjonalizując mechanizmami obronnymi.
To jest prawdziwy blackpill, chcesz udane życie? To z---------j na terapię.
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: a co jeśli by były z 'wspaniałych' domów, gdzie by nie było prawie problemów, a mieliby życie na wysokim poziomie? Póki ludzie sami czegoś nie o----------ą (uważam, że takim się 'należy') to zawsze zło i wstyd
  • Odpowiedz