Wpis z mikrobloga

Znuff napisałem do szata pepete. Tym razem eby ułożył tekst nowego hitu tigera.

Jadę po całości, tego typu, myślicie dupą, tego typu. Trzeba iść do przodu nie do tyłu, tego typu. Idziecie do tyłu, tego typu, jestem górą. Myśleć główką, tego typu, jestem numer jeden, tego typu, idziecie w dół. Tego typu, jadę po całości, tego typu, życie to walka. Tego typu, patrzcie jak się robi, tego typu, myślicie, że coś wiecie. Tego typu, ale jesteście w błędzie, tego typu, jestem górą, tego typu. Trzeba iść do przodu, tego typu, nie do tyłu, myśleć główką. Tego typu, idziecie do tyłu, tego typu, myślicie dupą. Tego typu, jadę po całości, tego typu, jest moc. Trzeba iść naprzód, tego typu, nie ma co patrzeć wstecz. Tego typu, jestem na szczycie, tego typu, życie to droga. Tego typu, idziecie do tyłu, tego typu, myślicie dupą, tego typu. Jadę po całości, tego typu, jestem górą, tego typu. Trzeba iść do przodu, tego typu, nie do tyłu. Myśleć główką, tego typu, idziecie do tyłu, tego typu, myślicie dupą, tego typu. Tego typu, patrzcie jak to robię, tego typu, jestem mistrzem, tego typu.

#bonzo
  • Odpowiedz