Wpis z mikrobloga

  • 198
czemu wyborcy konfy czy pis nie mogą narzekać na po skoro głosowali za tą ustawą przeciwko której są


@ArystokracjaPomarancza: bo to jest debilne, populistyczne i pełne hipokryzji? W sumie pasujące do skrajnej prawicy i zakłamanego k0nfedepisu... Oni zwalają "winę" za te przepisy na rządzących, a sami byli za. Ciężko ci zrozumieć o co mi chodzi?
  • Odpowiedz
  • 207
no jakby patrzeć na liczbę głosów to tak z perspektywy konfederaty to po i pis są bardziej odpowiedzialni za tę ustawę bo było od nich więcej głosów za


@ArystokracjaPomarancza: ja #!$%@?... Dzięki takim jak ty przestaje dziwić się, że w tym kraju jest jak jest...
  • Odpowiedz
czemu wyborcy konfy czy pis nie mogą narzekać na po skoro głosowali za tą ustawą przeciwko której są


@ArystokracjaPomarancza: ty mozesz przeczytac to co napisales? PO glosowalo za ustawa, tak ,ale czy ja krytykuja? nie. bo za nia glosowali. ja wiem ze wy konfiarze to macie IQ na poziomie 40, no ale nie zalamuj mnie chlopie
  • Odpowiedz
a teraz krzyczą coś o liczeniu kur


@officer_K: Krzyczą o czym? Wyborcy konfederacji nie potrafią liczyć powyżej 10, więc to naturalne, że się tego obawiają. Gdyby nie słupki w telewizji to by nie wiedzieli, ile ich partia zdobyła głosów.
  • Odpowiedz