Wpis z mikrobloga

#ukraina

Ale mam bekę z tego jak wielki szachista Puten jednym ruchem #!$%@?ł poważnych ludzi xD

Sojusz z Koreą Północną xDDD

Podpadł Chinom, USA, Korei Południowej, Japonii.

Zmobilizował do pomocy Ukrainie kraj z chyba najbardziej wydolnym przemysłem zbrojeniowym zachodu po USA xD (KPoł)
  • 11
  • Odpowiedz
@selflessness: Zobacz sobie jego konferencje prasowa po powrocie z Wietnamu. Sqrwysyn powiedzial: "a czego my sie wlasciwie boimy? Moze powinnismy isc do konca?"
Zaden z tzw. dziennikarzy nie odwazyl sie zapytac: "towarzyszu przydencie, a czyjego konca?"
  • Odpowiedz
  • 2
@KIaudiuszeq Korea Północna to ich strefa wpływów, poza tym Chiny nie chcą poważnego rozwoju technologii nuklearnych i rakietowych (a na to się zanosi współpraca z Rosją) w Korei Północnej bo może to zagrozić także im
  • Odpowiedz
  • 1
@Aktywista te jest zupełnie niewiarygodne. On próbuje budować obraz "bez Ukrainy Rosji nie ma, a więc spodziewajcie się atomówek, bo możemy ich użyć do obrony naszej państwowości". Nikt poważny w to nie wierzy, bo to po prostu nieprawda. Rosja jest w stanie funkcjonować bez Ukrainy.
  • Odpowiedz
@KIaudiuszeq Korea Północna to ich strefa wpływów, poza tym Chiny nie chcą poważnego rozwoju technologii nuklearnych i rakietowych (a na to się zanosi współpraca z Rosją) w Korei Północnej bo może to zagrozić także im


@selflessness: Warto dodać, że Kim Ping Pong z Korei Północnej tak się swojego czasu rozpędził i cwaniakował, że Chiny poprały rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ nakładające na ten kraj sankcje.
  • Odpowiedz
  • 1
@washington nie oglądałem, jak dla mnie to nie prawda i Putin rozszerza konflikt w sposób, który mu zaszkodzi, angażując potęgi gospodarcze które wcześniej nie dostarczały uzbrojenia i powodując większe zdecydowanie w USA (ostatni priorytet w dostawach amunicji)
  • Odpowiedz
Rosja jest w stanie funkcjonować bez Ukrainy.


@selflessness: Z Ukrainą czy bez to trudno to nazwać funkcjonowaniem, a raczej wegetacją i walką o przetrwanie (nie dotyczy wierchuszki)
  • Odpowiedz