Wpis z mikrobloga

Mireczki szukam kogoś z #wroclaw bo dorobiłem się wnętrza szafy PAX, a teraz stać mnie na drzwi do niej. Szukam kogoś kto pomoże mi ogarnąć (najlepiej z montażem, ale bez też będzie ok) drzwi przesuwne wysokość 2,7m na szerokość 3m. Mam wybraną płytę meblową, ilość drzwi, ale o wózkach i systemach nie mam pojęcia. Pojeździłem troche po sklepach z płytami i nikt mi nie chce zrobić/pomóc w dobraniu całego zestawu, a ja nie chcę czegoś zepsuć. Jak macie jakiś namiar do stolarza/firmy która mogłaby to ogarnąć to będę wdzięczny za odzew.

#meble #meblenawymiar #mieszkanie #stolarstwo #urzadzajzwykopem #remontujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: tj NIE stac cie na drzwi do kompletu z IKEA? Zaloz search na OLX z alertami. Cala szafe PAX z drzwiami kupilem za 100zl kiedys, powod prosty. Baba w 8mc czy cos i robili gniazdo dla dziecka a mieszkali w wielkiej plycie. Pochodz w IKEA po dziale zwrotow bo czasami tam w rogu (na tyle) takie szyny sa ale trafienie kompletu graniczy z cudem. Mechanizmy domku po 50zl. Drzwi
  • Odpowiedz