Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek
Ja szukalabym w domu. Zeznania ojczyma nie kleją się do całości. Ona niby zaginęła przy plaży ale on słyszał rano Iwonę przed blokiem, a chwilę później dzwoni Paweł się pytać czy Iwona jest domu, na co niewzruszona mama mówi, że nie ma lub nie wie, po czym po paru dniach wpuszcza go do komputera swojej córki. Dodam, że Paweł i Iwona nie byli przyjaciółmi od kołyski, a poprostu znajomymi od znajomych. A matka słucha się Pawła jakby ten był wyrocznią. Nie wiem, coś mi tu nie pasuje właśnie w tej ukladance: mama, ojczym, Adria i Paweł. Niby byli tam też inni znajomi, ale o nich się tak Nie mówi, ciekawe dlaczego.
  • 23
  • Odpowiedz
@Dr_psycho: Proszę o podania źródła wiedzy dot. rzekomego remontu u Kindów w mieszkaniu oraz kwestii butów i tłumaczenia posiadania takich samych jak Iwona w dniu zaginięcia.

PS. Owszem matka zachowuje się co najmniej dziwnie. Oto kilka przykładów:

- reaguje alergicznie na teorię o Patryku, która ze wszystkich dostępnych opinii publicznej jest najbardziej logiczna. Iwona Kinda zaciekle broni Patryka, zamiast chociażby odpowiedzieć zdawkowo i dyplomatycznie "nie sądzę, że to Patryk, ale wszystko w tej sprawie jest możliwe i czekam na ustalenia Policji". Jej reakcja na tę kwestię jest kompletnie niezrozumiała. Mogłaby tak reagować tylko z dwóch powodów, a) zna prawdziwego zabójcę, b) wie, że to Patryk i go kryje ze względu na sympatię do niego i jego
  • Odpowiedz
@UrodzilamSieAniolem__ASzatanemUmre 1. Nie wiadomo, gdzie dokładnie zginęła Iwona.
2. Najprawdopodobniej słyszał rozmowę telefoniczną Adrii z Iwoną, gdy telefon Iwony nie był rozładowany
3. Paweł nie dzwonił chwilę po tym, tylko rano Kasia. Mama myślała, że Iwona śpi u Adrii.
4. Paweł był zaangażowany ze sobie tylko znanych powodów w poszukiwania. Mama może wierzyła w jego dobre chęci.
5. O innych znajomych również się mówi, ale to Paweł dostał zarzuty związane i
  • Odpowiedz
@Dr_psycho
1. Skąd wiesz?
2. I co z tego? Nastolatki robią wiele rzeczy, o które się kłócą z matkami, które są na nie/nich złe. To raczej norma.
3. Nie ma dowodu.
4. Źródło?
  • Odpowiedz