Wpis z mikrobloga

#mecz

To jest niesamowite, że jedyny turniej jaki nam siadł to Euro 2016, gdzie odpadliśmy w ćwierćfinale.

A tak to jesteśmy #!$%@? bezustannie, drużyna cały czas w budowie, ale zbudować nic się nie udaje.
Piłkarze niby w spoko klubach, ale w kadrze głupieją momentalnie i popełniają błędy ekstraklasowe.

Bezustannie nie mamy stabilnej obrony, nie pamiętam kiedy mieliśmy z tyłu coś, co nie wylewa co chwilę.
Na ponad 20 lat, jedyne co nam się przytrafiło to jeden Pazdan XDD

To, że jeszcze to oglądamy i się nabieramy to jest jakiś eksperyment społeczny.
Każda normalna nacja by to #!$%@?ła i przestała to oglądać i sponsorować.
Za każdym razem dajemy się nabrać i ja też dałem się nabrać.

Ale nie tutaj, tutaj jest Polska, żyjemy w jakiejś halucynacji z niedożywienia.
CreaOnion - #mecz 

To jest niesamowite, że jedyny turniej jaki nam siadł to Euro 201...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Vinizius: Dokładnie, pamietam też mecz chyba z Ukrainą w fazie grupowej - grali dno tylko rywal łatwiejszy i szczęście sprzyjało. Były oczywiście chwile świetnej gry, szczególnie utkwiła mi w głowie pierwsza połowa meczu z Portugalią. A teraz to kompletna kompromitacja, gorzej się dzisiejszy mecz oglądało niż np taką Gruzję z której dziennikarze zrobili egzotykę.
  • Odpowiedz
ale od ekstraklasy to ty odbij


@Bydlaczek: Jedna z najgorszych lig w Europie.

Jeden z głównych powodów słabej gry Polaków - w Polsce niczego nie są w stanie się nauczyć, wszystko muszą poznawać od nowa jak już wyjadą na Zachód, całe dzieciństwo psu w dupe zmarnowane "polską myślą szkoleniową".
  • Odpowiedz
  • 1
@Bydlaczek:

Ekstraklasa to właśnie główne źródło tego syfu.

- Kasa pompowana z publicznych pieniędzy
- Ściąganie jakiegoś szrotu zza granicy, zamiast postawić na młodych zawodników ze
  • Odpowiedz