Wpis z mikrobloga

@MrFryteczka myślę że lepszy był benkaher, #!$%@? miał zawodników takich jak smolarek xDDDDDD ale i tak poległ w starciu z polskim betonem i miał w #!$%@? repre, tak samo siwy bajerant, ale nie ma co go krytykować po prostu #!$%@?ł w porę
  • Odpowiedz
  • 5
@thewhitestar: Polakom wystarczy, że kadra przegra i będą z łezką oku wspominać...
Sousowe 1:2 ze Słowacją, 1:2 z Anglią, 2:3 ze Szwecją
Michniewicza 1:3 z Francją
Probierza 1:2 z Holandią, 1:3 z Austrią i czekamy na Francję

##!$%@? jest nie tak w tym kraju (°°
  • Odpowiedz
@idol89: Kult przegrywu.
Polacy to naród przegrywów.

Zresztą spójrz na historię i literaturę tego smutnego narodu: "gloria victis", martyrologia, czczenie przegranych wojen i powstań.
  • Odpowiedz
Michniewicz za to robił wyniki, tylko gra naszych wyglądały jak sraka z ropiejącego odbytu


@MarianJanusz: ja myślę, że też trzeba w końcu obalić ten mit, że Michniewicz robił wyniki. Przecież na MŚ wygraliśmy tylko z Arabia Saudyjska (i to ledwo) i największym możliwym fartem awansowaliśmy z grupy.
  • Odpowiedz
@lizardking_21: wcześniej ograliśmy Szwecje w barażach, kiedy było to jego pierwsze zgrupowanie, nawet rąk nie umył, a z tą samą Szwecją wspaniały śniady Sousa dostał w papę. Michniewicz miał do ogrania w grupie tylko Arabów i to zrobił, Sousa miał w grupie Słowaków i było w papę, taka różnica
  • Odpowiedz
wcześniej ograliśmy Szwecje w barażach, kiedy było to jego pierwsze zgrupowanie, nawet rąk nie umył, a z tą samą Szwecją wspaniały śniady Sousa dostał w papę. Michniewicz miał do ogrania w grupie tylko Arabów i to zrobił, Sousa miał w grupie Słowaków i było w papę, taka różnica


@thewhitestar: Kłóciłbym się, że Słowacja to jednak wyższy poziom niż Arabia Saudyjska. No i tylko ogranie tylko Arabii Saudyjskiej nie gwarantowało nam
  • Odpowiedz