Wpis z mikrobloga

Endgamowe wilki, porady szukam ( ͡º ͜ʖ͡º) jestem trochę w kropce. 100 lvl, eq tak w połowie złożone (kosa jest, shako jest). Pity 60+ sobie robię na spokojnie, ale czasem jest lekka zadyszka, dungi 90+, 95-97 łapie lekką zadyszkę. No muszę skleić IQ, ogarnąć materiały pod craft unikatów by uwalić w końcu tormented i Lilith. Cisnąć doły, robić bosy? Jak doły to niższe czy lecieć najwyżej jak się da? Chce w miarę szybko zboostowac postać by uwalić te ubery. Wiem, że czeka mnie teraz nudny grind, na dodatek jeszcze nie zrobiłem końcowej renomy by mieć +20/25 pkt mistrzostwa i trochę nie wiem co robić. Jestem przy finiszu, ale trochę mi się już nie che ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#diablo4
  • 5
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: jak nie masz wszystkich punktów mistrzostwa to od tego bym zaczął. Jeśli chodzi o pity to ja robię tak żeby nie zajmowało mi to dłużej niż 5 minut bo bez sensu jest się męczyć dodatkowe dodatkowe 5 minut żeby zdobyć 4 sztuki materiałów więcej kiedy mogę w tym czasie zrobić 2 pity zamiast 1
  • Odpowiedz
  • 0
@Cojaturobie96 no właśnie te punkty muszę zrobić, fakt. Pewnie zabiorę się za ołtarze, następnie reszta punktów, skończyć glify na 21 lvl, ale to już z górki na dungach 90+, no i te pity. Nie wiem jak to ugryźć bo muszę od nowa craftowac kosę bo obecna +8 ma podobne staty co nowa więc nowa muszę wymaxowac, i nie wiem. Potrzebuje obecnie wszystkich surowców. Więc robić wysokie pity czy np max dla
  • Odpowiedz
@zielony_goblin:
1. zrób renomę - przyda się na następnych postaciach w nowych sezonach
2. wyleweluj glify na 21 poziom
3. rób pity >61, ale ten lvl , gdzie kończysz w max 3 min jak pisali poprzednicy
4. zrób masterworking na all przedmiotach na min lvl 8 - u baby od eliksirów możesz wymieniać matsy w dół z tych wyższych ( jeżeli tego nie wiesz)
5. obejrzyj na yt mechaniki Lilith
  • Odpowiedz