Wpis z mikrobloga

U fitnesiary chyba już, koniec big love z narzeczonym. Zdjęcia pousuwane. Na fb wrócił status na wolna a wcześniej mieli ustawione zaręczyny z Benem.

Jakiś czas temu wspominała ze niezbyt dobrze akceptuje jej psa i że pies do niej jest ważniejszy.

#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
@user_no_4: a co masz jakis problem do zwierząt? Rozumiesz ze pies był tam wcześniej i ze jest zależny od opiekuna a jak się „nie dogadujesz” z psem to adios bo żaden normalny człowiek nie odda zwierzaka tylko dlatego ze partner/partnerka go nie akceptuje .Szanuje fitnesiare za jedyny słuszny wybór w tej sytuacji. Poza tym podobno zwierzak wyczuwa #!$%@? ludzi także ten. No.
  • Odpowiedz
@user_no_4: jasne ze nie Twój - na moje szczęście. Swoją droga ciekawe podejście do zwierząt jako członków rodziny jak na kogoś kto ma avatar z kotem (σ ͜ʖσ) No chyba ze to psy są problemem a nie zwierzaki ogólnie.Anyway, mam nadzieję, ze nie masz żadnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciao!
  • Odpowiedz
@Wouowina:

Baba powiedziała do chłopa, że ważniejsze jest dla niej zwierzę xd
I nie był to byle jaki chłop, tylko potencjalne najważniejszy w jej życiu xd

Trzeba być chorym psychicznie aby tak prostacko
  • Odpowiedz
@user_no_4: dobrze już, poplułeś sobie , swietnie a teraz wyloguj się i wracaj na Facebooka. Dwa miesiące na wykopie to w zasadzie koniec okresu próbnego i jak widać nic z tego nie będzie ¯\(ツ)/¯nie zapraszam Cię do dyskusji i ponownie żegnam
  • Odpowiedz
@Helen97: z miesiąc temu chyba na insta czytałam, że z narzeczonym, ale może od tego czasu zmieniły się plany :D za nią nie nadązysz, ten trener personalny to jakiś tam przyjaciel chyba co ja odwiedzał w szpitalu czy coś takiego
  • Odpowiedz
@Wouowina: tak wygląda teraz wykop, takie słowa wytrychy typu bambinizm to normalka np na głównej, słowo mocno nadużywane, jak nowomowa i cała reszta tzw buzz words
  • Odpowiedz