Wpis z mikrobloga

Witam szanownych wykopków,
Poszukuję osobę/osoby do popykania w jakieś gry w coopie.

Pod uwagę biorę gameplay i poczucie progresu - grafika byle zdatna, a fabuła nieważna.
Preferowany wiek 21+ (może być nawet 16+, byle podstawowa kultura była zachowana).
Stawiam raczej na relaks, aniżeli spinanie dupy o wyniki (jedyną gierką w mojej bibliotece nastawioną na PvP jest Rocket League; na inne nie mam ochoty) - oczywiście jeśli dana gierka byłaby wciągająca, to można by się pochylić nad większymi wyzwaniami związanymi z PvE.

Przechodząc stricte do kategorii gier (i jakichś przykładów):
- Looter Shooters (The Division 2, Destiny 2, Borderlands 3, Outriders, etc.)
- Zombie / Horde Mode Shooters (World War Z, Left 4 Blood, Killing Floor 2, Zombie Army 4, etc.)
- Pseudo MMO / MMO (GTA Online, New World)
I potencjalnie inne gierki, jeżeli odznaczają się nietypowymi mechanikami, które zapewnią fun.

Raczej nie lubię spędzać przy jednej grze kilka miesięcy - wolę grać naprzemiennie w kilka tytułów, albo poświęcić czas jednej gierce max przez kilka tygodni (do momentu, gdy skończy się prawdziwy content, a zacznie się nudny endgamowy grind o pierdoły).

Jeśli ktoś chętny, to proszę na priv (chyba tu jest priv? nie wiem, nowy jestem). Jeśli nie, to do mojego profilu podlinkowany jest profil steamowy.
Have a nice day.

Ps.
Jeśli znacie inne strony/fora, które ułatwią mi znalezienie kompanów do gierki, to byłbym wdzięczny za polecenie i z góry dziękuje.
#szukamgraczy #gry #coop #pc
  • 1
  • Odpowiedz