Wpis z mikrobloga

Ogólnie mnie to yebie ile ich będzie chodzić po naszych ulicach.
Dziś doznałem szoku, gdy zobaczyłem jak czterech czarnych ( ale takich w hooj czarnych) leży sobie pod jabłonią w sadzie u sąsiada XD
Poza tym, że sobie coś tam jedli ze swojego prowiantu to w sumie nic się nie działo. Jednocześnie przypomniałem sobie jak w we wsi obok powstał ośrodek dla uchodźców (jakieś 20 lat temu) i jaki #!$%@? zrobili tam czeczeni. Bez kosy w kieszeni nie wychodziło się na wieś. Nawet pobliskie miasto sterroryzowali - myślę, że z tego powodu nikt tam teraz nie ma bólu dupy o kilku czarnych.

#imigranci #afryka #ukraina #polskawies #wykopliczymurzynow #bekazlewactwa
  • 11
  • Odpowiedz
@Rimbolo: W Polsce to nie przejdzie. Polacy sobie świetnie poradzili z czeczenami, armeńcami i resztą tego tałatajstwa. Uwalili ich na pi**ę i siedzą cicho od dobrych kilku lat. Kto mądrzejszy z nich to został, zasymilował się i teraz prowadzą normalne życie wśród Polaków. Reszta jeszcze odsiaduje wyrok, albo została deportowana.
  • Odpowiedz
@ezoteryczny_hedonizm: Pamiętam, że było grubo momentami. Latali z nożami za chłopakami ze wsi. Terroryzowali ludzi, którzy odpoczywali nad okolicznym jeziorem. Doszło to tego, że nawet zamknięto ogólnodostępny ( prywatny ) basen ( wtedy cały dzień 3 zł kosztował) bo taki rozpierol robili. Każda prób ogarnięcia tego kończyła się eskalacją z ich strony, a wspomniany ośrodek płonął chyba naście razy. Pamiętam, że za zasiłek który dostawali mogli kupić wtedy jakiegoś gruza
  • Odpowiedz
@Thorrand: a prawda taka, że od lewicy do prawicy są umoczeniu w ich sciąganie do naszego państwa. Skończcie już z tym #!$%@?, że jakaś konfederacja jest przeciwko i to jest jedyny ratunek - nie jest, bo mają za małego benka i do władzy nie są w stanie do dobrać XD ( na szczęście). Pis już pokazał w tej kwestii hipokryzję i jak na moje to zostawili zgniłe jajko dla koalicji
  • Odpowiedz
@Edward_Kalmanawardze_666:

Zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew

Ściągają ich rządzący, bo lobby tzw. BIZNESOWE potrzebuje taniej siły roboczej. Dopiero w 2023 r. miałeś imbę gdy dla Orlenu te Olefiny III... chyba III, nieważne, no i robią przetargi... ale wiadomo, że przetarg wygra firma NAJTAŃSZA, a taka sprowadza imigrantów bo im zapłaci 6 zł. za godzinę czy tam 8 zł. i będą #!$%@?ć po 14 godzin
  • Odpowiedz