Wpis z mikrobloga

Tutaj przykład lewaka, który oddał głos na obecny rząd: jest zadowolony z Rosji i pała do Rosji miłością, bo wysyłają do nas imigrantów.

I ci ludzie mają prawa wyborcze, co więcej co chwile na wykopie srają jak to PiS jest prorosyjski pomimo, że to PiS pierwszy w całej Europie ruszył z pomocą Ukrainie.
I ci ludzie teraz mówią jak to Rosja jest super, bo nareszcie w Polsce będą imigranci.
Niech mi ktoś powie, że ludzie głosujący na obecną ekipę są normalni.

#bekazlewactwa #bezkazprawakow #4konserwy #sejm #imigranci #wojsko #rosja #ukraina #bekazpisu #polityka
Prolaptop - Tutaj przykład lewaka, który oddał głos na obecny rząd: jest zadowolony z...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 2
To raczej jest jakiś spierdox,

koala to jeden z filarów ruskiej propagandy


@Kryspin013: @Kryspin013: Tak, tak. Jak ktoś z lewaków gada głupoty to musi być ruski troll, obcy agent, a w ogóle to gość z usuniętego konta.
Natomiast jak ktoś z prawaków gada głupoty to debil i można się śmiać i robić 100 komentarzy jak to miliony prwaków w Polsce jest tak samo głupia.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: Jakie jego wpisy? Typie zasrałeś mi temat skirnami jakiegoś Koalę667. Jak to jego multi konto to zgłoś adminsitracji i niech go usuną, a jak nie - to znaczy ze nie ma dowodów na multi i tylko próbujesz dorobić propagandę do wysrywu lewaka, bo jesteś z tej samej opcji politycznej.
Mamy reprezentanta obecnej władzy, który ofem popiera obecny rząd i który kocha Rosję za to, że wpuszcza imigrantów - i
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jakie jego wpisy? Typie wstawiłeś jakiegoś Koalę. Jak to jego multi konto to zgłoś adminsitracji i niech go usuną, a jak nie - to tylko próbujesz dorobić propagandę do wysrywu lewaka, bo jesteś z tej samej opcji politycznej.

Mamy reprezentanta, który ofem popiera obecny rząd i który kocha Rosję za to, że wpuszcza imigrantów - i takie są fakty.


@Prolaptop: ja tutaj widzę kolejną debilną propisowską propagandę
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: Tak chodzi mi o tekst pomarańczy. Ty zasrałeś mi temat screenami koali totalnie zmieniająć temat. A temat jest taki masz tu różową głosującą na obecną władze i chwali Rosję. Tacy ludzie wybrali obecną nam koalicję i takie są fakty.

Równie dobrze komentarz różowej mógł być szyderczy na #!$%@? przez lata propagandy koali

Rownie dobrze komentarze prawaków z których sie codziennie smiejecie i obrażacie przy tym miliony ludzi mogą być
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Nie zsrałeś mi temat screenami kolesia, który mnie nawet nie intersuje. Mnie interesuje co pisze wyborca obecnego rządu czyli pomarańcza - pała miłościa do Rosji bo nareszcie w Poslce bedą imigranci, taki obraz was lewaków.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie zsrałeś mi temat screenami kolesia, który mnie nawet nie intersuje.


@Prolaptop: Kolesia do który jest OPem wpisu na twoim screenie, siejącym zamęt i ruską propagandę od lat na wykopie vs "Mnie interesuje co pisze wyborca obecnego rządu czyli pomarańcza - pała miłościa do Rosji, taki obraz was lewaków" - czyli jakieś miesięczne troll konto randoma, który we wpisach wychwala konfę.

Ma sens kucu.
  • Odpowiedz