Wpis z mikrobloga

@zielonkanazawsze69: dla zego 21 miala by byc pompka. przeciez gosciu sprzedał Calle i kupił kilka mln akcji zapewne siedzi tam teraz longerm. Zgaduje ze bedzie jeszcze jedna pompka, ale kiedy to nie wiem, pewnie max na 35 by nagonic leszczy a potem zwalą kurs. Do 10. Nie wykluczył bym zwały kursu do 20 przed pompką na te 35.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: #!$%@? wiemy - te wszystkie rozkimny z SS to wróżenie z fusów - nigdy nie rośnie na żadne T+35 ani inne daty, po prostu #!$%@? z niczego. Sugerujesz się przeszłością, próbujesz rozkminić co kombinują HF - przestań. W końcu #!$%@?. Nie dziś, nie jutro to za 5 lat. Zen AF.
  • Odpowiedz
#!$%@? wiemy - te wszystkie rozkimny z SS to wróżenie z fusów


@zielonkanazawsze69: oczywiście że tak
Przeciez cały hype na tego stocka to PUMP AND DUMP jest
NA tych 3 pomkpach któę były ybłądystrybucja 120 mln akcji ( rozwodniono kapitał) i nie ma już potrzeby pompować.
Imo jeszcze będzie 1 ubranko leszczy ale będzie znacznie szybciej zgaszone niż poprzednie i temat zakiepują
  • Odpowiedz
@zielonkanazawsze69: oczywiście że tak

Przeciez cały hype na tego stocka to PUMP AND DUMP jest

NA tych 3 pomkpach któę były była dystrybucja 120 mln akcji ( rozwodniono kapitał) i nie ma już potrzeby pompować.

Imo jeszcze będzie 1 ubranko leszczy ale będzie znacznie szybciej zgaszone niż poprzednie i temat zakiepują


@wuwuzela1: Przynajmniej ja bym tak to zrobił gdybym był grubą rybą i chciał wydymać ulice i zostawić z dzieckiem.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: z jakim dzieckiem? Spolka zarobila miliardy na emisji, jest zarzadzana przez lebski zarzad i posprzatana - co ty bredzisz? Xd


@zielonkanazawsze69: xd

@wuwuzela1: oj oj, dupa boli ze slabe kulko weszlo? Xd


@zielonkanazawsze69: chłopie ja nie chciałem robić żadnego kółka tylko liczyłem na odbicie. Zmieniłem scenariusz. Czytaj ze zrozumieniem. tu nie ma żadnych fundamentów, czysta spekulacja.

Spółka zarobiła? xD
Wydymała własnych akcjonariuszy rozwadniając akcjonariat o 40% xd
wuwuzela1 - >@wuwuzela1: z jakim dzieckiem? Spolka zarobila miliardy na emisji, jest ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz