Wpis z mikrobloga

#przegryw dobra powiem bo nie wytrzymam .. dali mi swiadczenie wspierajace 90 pkt na 100 pkt w skali niepelnosprawnosci umyslowej i ogolnej bycia spie#dolonym przegrywem, no i to jest 3,2k co miesiac przez jakis tam czas rok czy 2 lata xd + jeszcze moje 2137 zl to matematyke zostawiam wam,, japierdziele warto chorowac w tym kraju (tak serio to fajnie ze dostaje hajs ale wolalbym byc oskim )
  • 85
  • Odpowiedz
bralem kodeine glownie apteczną pozniej krysztal i oxykodon chwile ktory przedawkowalem


@Bover: czyli w skrócie: ćpałeś narkotyki, psychika Ci się posypała od ćpania, trafiłeś do psychiatryka, dostałeś rentę, a teraz będziesz ćpał za pieniądze z renty? Niezły wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tymczasem biedne przegrywy mające fobię społeczną nie mają renty, bo ich wnioski pewnie są odrzucane.

BTW: na co chorujesz? Na schizofrenię, która rozwinęła się
  • Odpowiedz
@DisabledOwl kurna nie wiem co ty masz, ale łona różowa pracuje ze schizofrenikami i oni dostają mieszkanie, kasę na życie i codzienną wizytę opiekunki, która im sprząta, gotuje i pomaga. To tacy schizofrenia, którzy nie muszą być w zakładzie zamkniętym i dostali się do ŚDS.
  • Odpowiedz
@DisabledOwl: w sumie to każdy przegryw pracujący w kołchozie powinien cie nienawidzić xD ogarnięty normik i tak będzie miał lepsza pracę i płace ale masz lepiej i łatwiej od przeciętnego przegrywa
  • Odpowiedz
@DisabledOwl: a na czym twoja niepelnosprawnosc umyslowa polega? Chodzi o to że masz jakieś fobie/lęki przez które nie możesz podjąć pracy, bo patrząc po tym jak piszesz nie wydajesz się być mówiąc brzydko 'głupi' czy ograniczony umysłowo
  • Odpowiedz
"(...) i nawet jakieś podstawowe rozrywki, ale narkotyków nie zaliczałbym do tych ostatnich ¯\(ツ)/¯"
@Jezyk19: narkotyki są tańsze niż kino lub teatr, więc nie rozumiem problemu. Nawet oglądanie przez okno telewizora sąsiada, wymaga posiadania okna, które tanie nie jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@BartShin: no wlasnie ludzi unikam bo twierdze ze czuje strres niepokoj wstyd , bardzo chce isc na studia ktore mnie ominely i moze sprobuje isc no ale to wydje sie nieosiagalne na ten moment , sobie poradzic na nich
  • Odpowiedz
  • 0
@BartShin: co ciekawe bylem w 2 szpitalach psychiatrycznych i w jednym mi zddiagnozowali to a w drugim wykluczyyli xd takze... tak to wyglada... powiedzieli w tym drugim ze nie widza u mnie zadnej schizfrenii tylko jakas skrajna fobie spoleczna wlasnie
  • Odpowiedz