Wpis z mikrobloga

#przegryw dobra powiem bo nie wytrzymam .. dali mi swiadczenie wspierajace 90 pkt na 100 pkt w skali niepelnosprawnosci umyslowej i ogolnej bycia spie#dolonym przegrywem, no i to jest 3,2k co miesiac przez jakis tam czas rok czy 2 lata xd + jeszcze moje 2137 zl to matematyke zostawiam wam,, japierdziele warto chorowac w tym kraju (tak serio to fajnie ze dostaje hajs ale wolalbym byc oskim )
  • 85
  • Odpowiedz
dobra powiem bo nie wytrzymam .. dali mi swiadczenie wspierajace 90 pkt na 100 pkt w skali niepelnosprawnosci umyslowej i ogolnej bycia spie#dolonym przegrywem, no i to jest 3,2k co miesiac przez jakis tam czas rok czy 2 lata xd +


@DisabledOwl: Co to za czary? Niektórzy nawet najniższą nie mają xD
  • Odpowiedz
@DisabledOwl: I to jest wygryw. To jest sumarycznie znacznie powyżej mediany zarobków, a nie będziesz miał garba od paczek czy przyjemności poznania kolejnego poronionego managera.
  • Odpowiedz
@DisabledOwl: Mógłbys napisać kiedy zaczęła się twoja przygoda z narkotykami i czy przed nimi miałeś problemy z głową? Jesteś w ogóle w stanie określić czy narkotyki są źródłem Twoich problemów psychicznych, czy może zacząłeś je brać dopiero potem, bo sobie nie radziłeś z rzeczywistością?
  • Odpowiedz
  • 2
@Jezyk19: no na pewno nie pomogly tlyko zaszkodzily, ale problemy zaczely sie przed... zaczela sie mniej wiecej po liecum i trwala do nie dawna ( czyli w praktyce moze trwac jeszcze nadal , mimo ze jestem pewien ze z tym koniec) ... bralem kodeine glownie apteczną pozniej krysztal i oxykodon chwile ktory przedawkowalem
  • Odpowiedz
Rozumiem, a czy w procesie przyznawania renty kwestia uzależnienia od narkotyków w ogóle była rozpatrywana? Uważam okoliczność, że ktoś może otrzymane świadczenie socjalne od państwa (a de facto od podatników) przeznaczać na narkotyki powinna z miejsca dyskwalifikować pozytywne rozpatrzenie wniosku.
  • Odpowiedz