Wpis z mikrobloga

  • 0
@winsxspl

> @selflessness: bo poprzedni sobie legitnie sprzedawał wizy cholera wie komu.


@RobinSchudl: a wiza automatycznie blokuje możliwość zostania uchodźcą = brak obowiązku wypłacania pieniędzy. Oni jak będą chcieli żyć w PL to i tak będą, a tak przynajmniej zapłacą za to, a nie my za nich

PiS gral w szachy 10D, a my uznawaliśmy ich za idiotow.
Nie dość że stłumili kryzys na granicy, przyjmowaliśmy uchodzcow,
  • Odpowiedz
@selflessness: i znowu zamiast dyskutować czy tak powinno być, że jakieś #!$%@? babki które swędzi pieróg dostają pozwolenie na zgarnianie ciapaków, dyskusja zeszła, na to, że pisiory to samo robiły. Czekaj czekaj gdzie ja to już słyszałem? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@selflessness: służby w akcji są jak
patrz filmik jaki wypadek
patrz filmik jak zatrzymano
pis jest super pis jest super
jakś zbiórka na kogoś
patrz jak zatrzymano typa
a fe ta platforma to zła jest
  • Odpowiedz
Ale nikt nie pamięta, jak PO przejebywało kilkadziesiąt miliardów rocznie na VAT, jak lewe paliwo wjeżdżało do Polski, jak nie było spółki skarbu państwa, która by przyniosła zysk. Teraz niestety przejebia 8 lat poprzedniego, dobrego rządu - tak, bo z perspektywy 35 ostatnich lat był to najlepszy rząd i takie są fakty. Ale 20 letnie lemingi tego nie pamiętają a starzy głosujący na PO są po prostu #!$%@?ęci ¯\(ツ)/¯


@Kapelekkiciokocio:
  • Odpowiedz
bo poprzedni


@RobinSchudl: poprzedni nie rządzi, #!$%@?, od pół roku. Przestańcie o nim gadać. Ustalone jest i akceptowane że PiS to gówno i należy ich powsadzać do pierdla ale teraz rządzi PO więc rozmawiamy o PO. Co mnie obchodzi teraz co robiły pisiory kiedyś. Pisiory nie maja już wpływu na władze.
  • Odpowiedz