Wpis z mikrobloga

Brakowało mi już pamięci ROM w telefonie (Redmi 10C), stwierdziłem, że spróbuję poprzenosić aplikację na kardę SD. Kupiłem sobie kartę 256 GB, zainstalowałem 'Uruchamiacz aktywności' i zamiast zarządzić tak, żeby po prostu kolejne aplikacje były instalowane na kartę jako wewnętrzną pamięć, przeniosłem WSZYTKO na SD, łącznie z systemem. Na razie śmiga fajnie i mam bajeczną pamięci, dopóki mi karta SD się nie #!$%@?. Wtedy telefon pewnie martwy xD
Próbowałem odwrócić proces, ale aplikacja 'Uruchamiacz...', już wogóle nie widzi ROM'u.

Mam ktoś pomysł, co mogę zrobić? Bo boję się, że nawet ostateczność jak ustawienia fabryczne może nie zadziałać, skoro wszystkie pliki systemowe są na SD

#xiaomi #android
Citizen_Kane - Brakowało mi już pamięci ROM w telefonie (Redmi 10C), stwierdziłem, że...

źródło: 441460770_773212684958819_4249929829825873284_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Citizen_Kane: ROM to read only memory - tam sie nic nie zapisuje. mozna kasowac i zapisywac ale za pomoca specjalnych programatorów.
co do problemu to jest dosc kuriozalny ze sie tak da przeniesc rzeczy na SD. niemozliwe zeby wszystko systemowe sie przeniosło. jak nie masz jakiegos jailbreaka czy innych adminowych dostępów to nie przeniesiesz jądra androida na karte pamięci. nawet jak masz to pewnie rzeźba że hoho, a nie "kopiuj-wklej". tzn
  • Odpowiedz