Wpis z mikrobloga

Dawno nie oglądałem Beja Kiszonkowego.
Dziś włączyłem ostatni odcinek. Takiego zakłamanego człowieka to dawno nie słyszałem i tego jego sztuczne uśmiechanie się do kamery. Wbija na impreze dziecka makaroniarza z kamerka - skończony debil. Kupił dziecku zabawkę na urodziny bez baterii,Totalny Frejer/Frajer.

#raportzpanstwasrodka
  • 9
  • Odpowiedz
  • 6
@m-smoke: na ostatnim jego wysrywie zapytałem Klapka w komentarzach dlaczego go na wykopie nazywają Klapek,bej-kiszonkowy,alimenciarz. Dosłownie 5minut później mój komentarz z zapytaniem został usunięty.
  • Odpowiedz
@Gaclawski: W języku kambożuli to jest praca. Był jakiś czas temu ciekawy wątek : krótki słownik uniwersum. Pojęcia takie jak KONCEPT, SZADOŁBAN, problemy techniczne (zachlałem i obudziłem się w rurze:)
  • Odpowiedz
  • 7
@m-smoke: My tu mamy ubaw krytykując ich, a moim zdaniem oni wszyscy czytają ten tag codziennie i ich szlak trafia że my o nich tak piszemy. Wieści o ich zebrolajtach są co raz głośniejsze. Machaj stracił zarobki na głównym kanale. Jednak Wykopki robią robotę tak jak się należy. Cycku Chinski masz za swoje cwaniaku i dalej strzelaj swoimi ząbkami chińskimi pokrako ludzka.
  • Odpowiedz
Wbija na impreze dziecka makaroniarza z kamerka


On nawet na wesele wbił na krzywy ryj (oczywiście z kamerką), gdzie każdy wpłacał jakaś kwotę. No to ten żebrak akurat nie zapłacił, potem żarł i pił za darmo.
Do jakiegoś parku też chciał wejść i nie płacić, bo on tu jutro przywiezie tłumy klientów (w końcu i tak chyba nie pojechał kolejnego dnia).
Jak miał "hostel" (był ajentem dziury pod burdele nienadającej się do
  • Odpowiedz