Wpis z mikrobloga

Co by nie mówić to P0lacy dali niezły PoPis na tegorocznych wyborach bo co by nie powiedzieć dzięki naszym wyboRcom nasz piękny i niezastąpiony rząd ruch* nas w dupala i funduje nam co raz lepsze atrakcje nie nie dość że chcą do Polski wpuścić miłych panów z spalenizną na skórze to jeszcze z uśmiechem chcą abyśmy za swoje skromne pieniążki płacili za zasiłek dla naszych MIG(rantów) no lepiej być nie może ale nie przejmujcie się w najlepszym przypadku wpuścimy naszych Rantów pod swoje kołdry lub w najlepszej sytuacji do piwnic. ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka #wybory #lewackalogika #imigranci #heheszki #polska #granica
barabara23 - Co by nie mówić to P0lacy dali niezły PoPis na tegorocznych wyborach bo ...

źródło: obraz_2024-06-19_213713733

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@barabara23: Właśnie dla takich komentarzy głosowałem z uśmiechem. Boli? Ma boleć!


@Jariii: Przypomnij sobie ten swój wpis jak ty lub ktoś z twojej rodziny zostanie ofiarą przestępstwa popełnionego przez nielegalnego imigranta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kinasato: Prędzej jakiś konfiarz zgwałci i zje mi psa.

@nietwojasprawa-kochasiu: Zyskałem twój pyszny ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie jak czytam wasze urojenia i to jak łatwo jesteście podatni na manipulacje to nawet wam współczuję. Już się nie mogę doczekać, aż zgarniemy jeszcze prezydenta, Ale bedzie wycie xD
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jariii: O cholera, nie wiem jak się odnieść do tego co napisałeś. Biorąc pod uwagę wasz wynik w parlamentarnych to zgarnąć możecie jedynie smród po waszej porażce :] żyjesz w jakimś alternatywnym uniwersum gdzie aborcja to sens bytu. P.S. współczuję twojej matce.
  • Odpowiedz