Wpis z mikrobloga

Z tymi ośrodkami było już wyjaśnione o co dokładnie z nimi chodzi (źródło poniżej), a główna oczywiście w #!$%@? szybkim tempie wykopuje wypowiedź jakiegoś pisowca, który powtarza ten spin, że hur durr Tusk szuka ośrodków dla inżynierów. Jeszcze komentarz tego gościa poniżej xD To daje jasno do zrozumienia, że oni chcą żyć w swojej bańce i to nieważne jak bardzo jest przekłamana i odrealniona od rzeczywistości. I nie, uwierzcie mi, że ani ja ani większość wyborców koalicji tutaj nie jesteśmy za wpuszczaniem inżynierów. Ja na przykład wiele razy mówiłem, że wpuszczenie inżynierów skończy się dla koalicji politycznym samobójstwem. I nie, nie pójdziemy masowo głosować na Konfederację ani tym bardziej na PiS, bo coś tam Jagodno, coś tam pizza albo coś tam referendum.

Tu źródło tłumaczące o co chodzi z ośrodkiem: https://konkret24.tvn24.pl/polska/na-podlasiu-rzad-szuka-miejsc-dla-nielegalnych-migrantow-wyjasniamy-pismo-wojewody-st7958425

#polityka #sejm #bekazpisu #bekazprawakow #imigranci
Koziom - Z tymi ośrodkami było już wyjaśnione o co dokładnie z nimi chodzi (źródło po...

źródło: 58d5d2fb-97ab-4e08-be92-d250e7e05c67

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Koziom: to już drugie znalezisko dzisiaj które spadło niedługo po moim zgłoszeniu, ale więcej nie wejdę na główną, konfedepis rzucił tam chyba wszystkie trolle
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Właśnie przez to że nie wchodzimy na główną to wygląda jak wygląda. Chociaż wykopalisko warto by było czasem przejrzeć i zakopać trochę syfu.
  • Odpowiedz
@dr3vil: To tak nie działa, robaki takie jak ten z posta dobrze prosperują w gównie a normalnych ludzi to męczy. Szkoda zdrowia, teraz bo to już dawno nie jest portal opiniotwórczy. Najwyżej można się bliżej wyborów sprzątaniem głównej zainteresować.
  • Odpowiedz
wolę mieć fałszywą nadzieję że ten kraj zasługuje na coś dobrego niż przekonać się że jedyne na co zasługuje to konfedepis


@Deska_o0: Oczywiście, że zasługuje. Kraj na pewno. Wątpliwości są co do niektórych obywateli, którzy są debilami głosującymi na PiS i Konfederację. Normalni ludzie muszą ich ratować przed ich własnymi wyborami. Nie zawsze się udaje.
  • Odpowiedz
  • 5
@Koziom ja pójdę wiec mów za siebie. Skoro Tusk kłamał w tak blachej sprawie jak rozmowa z kanclerzem niemiec to o czym my tu mówimy. To samo strefa buforowa w okolo granicy Wprowadzona by postronni nie przeszkadali to te barany wydaly pozwolenie dal tyk organizacji które realizują politykę putina. Ja decyzję podjąłem i bede głosował przeciw Tuskowi tak samo jak robiłem przeciw kaczafiemu. Nie mam zamiaru utrzymywać darmozjadów z Afryki. Moi rodzice
  • Odpowiedz
wpuszczenie inżynierów skończy się dla koalicji politycznym samobójstwem


@Koziom: przecież są AKTUALNE fotki i inne dowody, że cały czas przechodzą przez granicę polsko-bialoruską. Masz nawet foty z auta jak ich aktywistka przewozi.
Poza tym polityczne wojenki plemion powinny być dla rozsądnych ludzi zawsze poniżej wartości jak zwyczajne bezpieczeństwo i porządek.

że oni chcą żyć w swojej bańce


@Koziom: tak jak i np ty
  • Odpowiedz
Skoro Tusk kłamał w tak blachej sprawie jak rozmowa z kanclerzem niemiec to o czym my tu mówimy.


@printf: To ty nie kłam, dzbanie.

"We wtorek po południu nowe informacje na ten temat podała redakcja niemieckiego Deutsche Welle, która skontaktowała się z rzecznikiem niemieckiego rządu. Według tego źródła, rozmowa między Tuskiem a Scholzem odbyła się w poniedziałek w kuluarach szczytu UE w Brukseli.

DW podała, powołując się na Biuro Prasowe i
  • Odpowiedz
@printf: wlasnie o osobnikach twojego pokroju pisałem, jeden wpis a chyba wszystkie ostatnie pisowskie fejki zawarte w nim, ciebie nie interesują fakty, ty nad nie przedkładasz słowa bez żadnego pokrycia, absolutnie obrzydliwe
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-pitt @matt-pitt @magicznytaboret biuro prasowe się pomyliło i co prawdę powiedziało. Tuskrole łykają jak pelikany dementi wymyślone na kolanie bo szambo wywaliło. Zarzucanie mi ze rozsiewam fejk skoro było dementi i sami pisza że sie pomylili to gdzie tu jest fejk xD jesteście głupsi niż pisowcy. Szkodnik z po jest takim samym scierwem jk ci z pis
  • Odpowiedz
Zarzucanie mi ze rozsiewam fejk skoro było dementi i sami pisza że sie pomylili to gdzie tu jest fejk


@printf: Tutaj -> "skoro Tusk kłamał w tak blachej sprawie jak rozmowa z kanclerzem niemiec", bo się rozmowa odbyłą. Wystarczyło napisać, że nie wiedziałeś, że sprawa została wyjaśniona i było by ok, ale oczywiście sobie w tej małej główce musiałeś #!$%@?ć jakiś spisek o dementi na kolanie żeby się nie okazało, że
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-pitt do ngos sie nie odniosłeś wybiórczość mnie powala i tak uwazam ze to byl damage control biorąc pod uwagę ostatnie 6mc nieudolności tego pseudo rządu.
  • Odpowiedz