Wpis z mikrobloga

Michniewicz swoim zachowaniem pokazuje fundamentalny problem środowiska pilkarskiego: oni nie są w stanie zaakceptować tego, że ich prace mozna obiektywnie ocenic i krytykowac. Wygrywasz = grasz dobrze, przegrywasz = grasz zle. Mnie nie interesuje to czy ktoś gra ładnie, niech gra brzydko, ale wygrywa. To nie jest łyżwiarstwo figurowe. I nie jest to problem wyłącznie Michniewicza, piłkarze maja to samo. Niestety w racji utwierdzają ich kibice, ktorzy po przegranych spotkaniach mowia, ze "graliśmy ladnie", więc walic to 3:0. Dodajcie do tego shitload of money za przegrane spotkania, kwalifikacje i dostajecie jedyna taka dyscyplinę sportową na świecie, w której sportowcom nie chce się wygrywać i nie mają do tego motywacji. Dla mnie absurdem jest już sam fakt, że tych ludzi trzeba motywować do wygranej pieniędzmi, bo bez nich już im się nie chce.

#pilkanozna #mecz #niepopularnaopinia
  • 7
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: widać krótka pamięć xd i lol 2. Zakwalifikował się na MŚ po barażu ze Szwecją, tą Szwecją która nas zawsze ładowała w dupsko i wyszedł z grupy na MŚ, co się ostatnio udało w 86 i to dzięki możliwości awansu z trzeciego miejsca LOL.
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku:

Czyli wynik to wygranie turnieju tak? najlepszy wynik od prawie 40 lat to jest nic? Myśląc w ten sposób to w ogóle 90% klubów i reprezentacji jest do zaorania bo nie mają szans na wygranie turnieju xD
  • Odpowiedz
@ruszka: 1, 2, 3 miejsce, to jest dla mnie jakis wynik, a nie to, że się gdzieś zakwalifikowaliśmy albo wyszliśmy z grupy, no i po drugie, można też ich oceniać po meczach, a nie całych turniejach, piłkarze przegrywają mecz, a potem trener wychodzi zadowolony i mówi, że ładnie graliśmy i piłkarze tez zadowoleni, bo "byly ładne sytuacje" xD
  • Odpowiedz