Wpis z mikrobloga

na macu mam podłączone słuchawki po bluetooth i co chwile je rozłączam i podłączam bo używam do innego kompa co jakiś czas muszę wejść w ustawienia dźwięku bo się okazuje że w ustawieniach się przestawia samo(?) że słuchawka lewa lub prawa ma grać głośniej niż druga. I co jakiś czas muszę wchodzić w ustawienia i to sprawdzać i wyrównywać dziwięk prawej i lewej słuchawki. Dlaczego tak się dzieje, że to samo się tak przestawia? Bo już mnie to zaczyna irytować, że to się tak samo robi. Może ja to przypadkiem jakimś skrótem klawiszowym zmieniam czy coś? macbook to gówno straszne mnie zaczyna irytować już echhh

#macbook #macos #mac #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@L3gion: mam słuchawki za 300 zł, a nie za 50 zł oraz nie sa produkcji chińskiej tylko polskiej (nie wiem może zamawiają z chin marka jest polska słuchawki są rewelacyjne) i nie mam takiego problemu nigdzie indziej. Nie rozumiem skąd to zesrańsko. Nie pomogłeś zbytnio więc komentarz zbędny w sumie nic nie wnoszący do tematu. Słuchawki same w sobie nie mają nigdzie opcji zmiany głośności da się to tylko zrobić
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: miałem dokładnie ten sam problem ze słuchawkami house of marley, więc to nie jest jednostkowy przypadek i rozwiązania wtedy nie znalazłem. Nie jest to żaden skrót klawiszowy na moje oko i to się dzieje "samo".
  • Odpowiedz