Wpis z mikrobloga

Zamuliłem z tym #rozdajo bo obiecałem je chyba z miesiąc temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ramach przeprosin za zamułę, zamiast samych wielbłądów z Egiptu, dorzucam do rozdajo więcej żelków (2x50zł)

Aby wygrać trzeba plusować + dodać tag #gusto do obserwowanych!

Wygrywają dwie osoby wybrane przez mirko.pro

Szczęściarz nr 1 = żelki Gusto za 50 zł + autentyczne egipskie żelki w kształcie wielbłądów XD
Szczęściarz nr 2 = żelki Gusto za 50 zł

Druga wygrana jest bez egipskich. Miałem jeszcze piramidy, ale zeżarłem. Za bardzo objuczony byłem, żeby więcej przemycić.
Next time Mirex ʕʔ

Przy okazji ogłoszenia duszpasterskie:

1) Obejrzyj krótki występ o marketingu żelków Gusto: https://www.youtube.com/watch?v=cADVTHO1ZCg (jest co wspominać xD)

2) Trwa akcja z niemarnowaniem żelków, dodajemy do paczek od 69 zł gratisowe żelki: https://sklep.gusto.pl/ (szczegóły na obrazku od razu na wejściu)

3) Zapisz się na jeden z naszych newsletterów: ten bardziej żelkowy lub ten bardziej marketingowy

4) Jeżeli nie wiesz, co to te żelki Gusto, to obejrzy sobie film z punktu 1 a jeżeli chcesz szybkie info: to jest to rodzinna firma produkująca żelki z Raciszyna pod Działoszynem w województwie łódzkim :D a ja jestem lokalnym dilerem tychże żelków ( ͡ ͜ʖ ͡) żelki Gusto są mocno związane z mirko i o tym jest sporo m.in. w filmie z pkt 1 (ʘʘ)

5) Co polecam z oferty żelków na pierwszego strzała? Niektóre z żelków można zamówić w opcji na wagę, czyli od 100 gramÓW (robisz własnego mixa) żelki na wagę, więc koniecznie sprawdź tę opcję. Mój TOP5 aktualnie to niekoniecznie najtańsze żelki, ale cóż, jem je 30 lat, więc już mi się gust zmienił XD

mój nr 1 to nadżelki leśne
nr 2 to żelki pianki (to w sumie taka stała w moim TOP)
nr 3 to żelki mango
nr 4 to rzułte żelki papajki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Powodzonka w rozdajo! Plusujcie do godziny 13 w piątek, wtedy też będą wyniki!

PS: nie będę depilował rąk, ale postaram się pamiętać o długich rękawach XD
ecco - Zamuliłem z tym #rozdajo bo obiecałem je chyba z miesiąc temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W r...

źródło: ezgif-3-3887e695d5

Pobierz
ecco - Zamuliłem z tym #rozdajo bo obiecałem je chyba z miesiąc temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W r...
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 21
@ecco: tak w ogóle to ładnego gifa zrobiłem? Trochę zabawy było, że się zmieścić w 10 MB, ale wydaje mi się, że nawet spoko wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 42
Aha! Zapomniałem o jednym. Napiszę tutaj, bo post i tak już długi wyszedł. Za każde 500 plusów podbijamy stawkę o kolejne 2x50 zł, czyli kolejnych dwóch zwycięzców lub zwyciężczynie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Edit/ zmieniłem z 1000 na 500, bo dziadek zapomnial, że to już nie stary Wykop xD
  • Odpowiedz
Z Egipskich przysmaków żelkowych to uwielbiam taki prasowany wielki żelomasek. Najlepiej wchodzi z owocu granatu. Najlepiej je jeść nabierając na palec. Więc żona się mnie pyta ile palców już "tego" zjadłem.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@LaHamTen: wiesz może jak to w Google znaleźć? Co wpisać? Bo cholera nie widziałem tego i muszę wpisać sobie na listę todo, jak znów tam będę, a znajomy Egipcjanin może nie skumać, jak zacznę mu tłumaczyć, że chodzi o takiego żelka nabieranego palcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@fiddle: mireczku, ja bym Ci żelkowego nieba uchylił, problem w tym, że jedyne co teraz mam dla kod WIRUS2137 ale on nie obniża o połowę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@kamil_snk: są droższe, bo pani Grażynka musi iść i tego mixiora indywidualnie spakować, a w tym czasie by 20 kubków spakowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: kurła widzisz, wiedziałem, że coś pomieszałem, miały być wege a zrobiłem na wage ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak serio, to nie ma kto się za to porządnie wziąć i tak sobie tkwi projekt w sekcji „fajnie by było". Ta sama sekcja, co „fajnie byłoby mieć kaloryfer na lato" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz