Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Czikasraka - kolejny benzo schizofrenik z krzyżowej ekipy xD Raz obraża, raz dodaje na czarną żeby nie dało się go wyjaśnić. Potem mówi, że wcale nie do dał. Potem w pijackim szale nocą znowu obraża i dodaje na czarną. Na koniec szeryf zdziwiony, że mu posty skasowali. Sraka, złóż podanie do srawka o zajęcie wersalki po majorze xD #patostreamy
BombaskaEskadraLotnicza - #kononowicz 

Czikasraka - kolejny benzo schizofrenik z krz...

źródło: czikasraka2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BombaskaEskadraLotnicza: jest tu jeszcze dwóch takich pacjentów czarnolistujących ochoczo i odblokowywujących żeby skontrolować czy ichich wysrywy podniosły ciśnienie adresata.
Oficjalnie tych trzech pacjentów na czarnej liście nie mam - nikt nie zasługuje na takie uznanie i dowartościowanie, ale ich posty po prostu ignoruję .
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Jeżeli chodzi o ten komunikat to miałem coś podobnego, a nie byłem na czarnej liście tego użytkownika, bo pod innym jego wpisem mogłem normalnie dodać komentarz, więc zakładam, że był to błąd po stronie Wypoku. Nie wiem, czy tak jest w Twoim przypadku i nie chcę też psuć narracji, ale wolałem się podzielić moimi doświadczeniami.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: typ ma coś zdiagnozowane i się wstydzi tym pochwalić. Ale oczywiście standardowo dla nietypowych, udaje zamożnego intelektualistę, który ma czas siedzieć na każdym lajcie o każdej porze dnia i nocy. I nie ważne o czym będzie lajt, on zrobi z tego analizę udowadniającą porażkę Ójcika xD
  • Odpowiedz