Wpis z mikrobloga

Gurwa xDD #!$%@? 500km od domu na urlopik mały i właśnie przed chwilą zdałem sobie sprawę z faktu że mi się prawo jazdy skończyło xDD teraz nie wiem co robić, czy zostawić wóz #!$%@? i wracać do domu pociągiem czy na przypale jechać mając z tyłu głowy że jak się #!$%@? w jakieś BMW w leasingu to równie dobrze mogę se kupić sznur w castoramie bo w życiu tego nie spłacę xD #problemypierwszegoswiata #motoryzacja
WaranKojtyla - Gurwa xDD #!$%@? 500km od domu na urlopik mały i właśnie przed chwilą ...

źródło: IMG_5358

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@goferek: ja bym był raczej ostrożny w dopatrywaniu się tutaj logiki bo na prawku mam też zapis że muszę prowadzić w okularach, gdybym prowadził bez to też jest równoznaczne z brakiem uprawnień xDD
  • Odpowiedz
@WaranKojtyla: no tak, skoro masz taki zapis, to musisz jeździć w okularach. Jeśli nie masz ich na nosie, to prowadzisz w okolicznościach, dla których nie posiadasz uprawnień, to normalne. Tak samo jakbyś miał kod ograniczający Ci jazdę do np. wyłącznie skrzyń automatycznych albo narzucający przeróbkę auta do sterowania gazem i hamulcem przy użyciu rąk i prowadził zwykłe auto.
Jak masz taki kod i jeździsz bez okularów, to gratuluję i życzę
  • Odpowiedz