Wpis z mikrobloga

Poszukiwane zaginione słuchawki AirPods.

Wczoraj z dzieciakami wybrałe się na szlak zielony na Szyndzielnię. W deszczu razem ze 3-latką na plecach i marudzącą 9-latką wdrapaliśmy się do schroniska. Niestety pech chciał, że przy zakładaniu nosidła z kabury przy pasku wypięły mi się słuchawki i upadły na ziemię. Niestety zamiast planowanego powrotu kolejką - wróciliśmy się do miejsca ostatniej lokalizacji, niestety ktoś już je podniósł i zabrał na ul. Olszówka (okolice numerów 40-50).

Tak więc, jeśli ktoś zna kogoś w okolicy i mógłby podpytać - proszę o kontakt.

#bielskobiala
doc-nie-bo - Poszukiwane zaginione słuchawki AirPods.

Wczoraj z dzieciakami wybrałe ...

źródło: mapka

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Oznaczone jako utracone. Niewielki z nich pożytek będzie. A tak znaleźne by się dostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej znalazca nie ma urządzeń Apple, bo by dostał powiadomienie, a sam sprzęt zgłasza się raz na jakiś czas (dwa-trzy razy w ciągu dnia).
  • Odpowiedz
  • 0
@Justyna712 dziękuję, wrzuciłem!
@johny-kowalski oznaczyłem je funkcją "Mark as lost" - tak więc najprawdopodobniej nikt z nich nie skorzysta. A nowemu użytkownikowi wyświetli się na urządzeniu Apple komunikat żeby skontaktował się ze mną (tak przynajmniej zrozumiałem działanie tej funkcji)
  • Odpowiedz
  • 0
Ok. Dzięki za wyprostowanie. Faktycznie, widzę, że ktoś z nich korzysta. Cóż, przejadę się i poszukam w zasięgu telefonem - okolica jest cały czas ta sama.
  • Odpowiedz