Wpis z mikrobloga

  • 0
@siepan ktokolwiek kto nie jest pis nie jest po i ma postulat wywalenia śniadych. darmozjadow do afryki. Założysz partie z takimi postulatami moge i na ciebie zagłosować. Dosc klamst Tuska i Morawiec niego który realizują co kaze im bruksela udając że sa z różnych obozów
  • Odpowiedz
postulat wywalenia śniadych. darmozjadow do afryki. Założysz partie z takimi postulatami moge i na ciebie zagłosować.


@printf: a jak w pakiecie będzie biczowanie gejów, likwidacja demokracji, państwo wyznaniowe, wyjście z UE i NATO i sojusz z Rosją to też zagłosujesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@siepan tak samo jak oni mają w dupie mnie i są zapatrzeni tylko na siebie tak samo ja m w dupie ich. I manipulujesz tu dorzucając kwestie obrony do światopoglądowych. Wpuszczanie ngosow które wzmacniają przemyt to polityka Putina a to właśnie zrobilo PO
  • Odpowiedz
I manipulujesz tu dorzucając kwestie obrony do światopoglądowych.


@printf: nie manipuluję i niczego nie dorzucam, partia polityczna ma pełen pakiet programowy który obejmuje zarówno kwestie światopoglądowe, gospodarcze, obronne, geopolityczne itd.

Równie dobrze mógłbyś na NSDAP i Hitlera głosować bo autostrady budowali, mieli twardą politykę zagraniczną i rozruszali gospodarkę. A że w pakiecie było jeszcze parę innych drobnych rzeczy xD to oj tam oj tam, proszę nie manipulować i nie dorzucać
  • Odpowiedz
  • 0
@siepan ty jesteś tempy skoro przerasta cir to ze nie mam zamiaru finansować dorosłych byczków którzy zamiast pracować na wlasny kraj uciekli jak tchórze zyc na socjal. Którzy nie znaja języka obyczajów i którzy sa zwykłym narzędziem w wojnie hybrydowej. Próbujesz manipulować ludźmi i wmawiać że każdy kto sie sprzeciwia to hitlerowiec
  • Odpowiedz