Wpis z mikrobloga

@lukija: powodzenia! Ja ograniczyłam jakiś czas temu cukier (po prostu unikam typowych słodyczy j jak mam ochotę na słodkie, to sięgam po owoce), ale zdarza mi się jeszcze w gorszy dzień uszczknąć trochę czekolady czy coś, dlatego postanowiłam sobie, że w tym tygodniu nie będzie gorszych dni. Przez cały tydzień nawet nie poliżę żadnego słodycza! Potem się zobaczy. Podobno przy odstawieniu nałogu najgorsze są początki i jak się dostatecznie długo
  • Odpowiedz
a piję 4 monstery dziennie


@lukija: A myślałem, że ja kiedyś tego gówna dużo piłem... Kit z kofeiną, ale cukier to straszny syf, dlatego warto się tego pozbyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@KondominiumKatoSocjalistyczne no monsterki też się przyczyniają do tycia, bo to jednak 1k kcal jak pisałam wyżej, może mało jem, ale te monstery to nadrabiają więc kładę duże nadzieje w yerbie, że schudnę przy okazji i nie będę ładować tony cukru w siebie
  • Odpowiedz
@lukija bo wszyscy piszą tylko o kofeinie a nikt o cukrze nie wspomnie a to o niego jest też główny wątek, ja zawsze byłem cukrowy ale dziczki są mega dobre w smaku, spróbuj
  • Odpowiedz
@lukija: Nie wiem jak długo pijesz ten monserki, ale kilka lat temu energole były moim głównym płynem spożywanym w ciągu dnia i teraz mam #!$%@?ą wątrobę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam zrobić próby wątrobowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz