Wpis z mikrobloga

dobra mirki, bo shiza.
Po co są takie słupki na horyzoncie migoczące równo czerwone światło? Powiedziałabym, że to oznaczenie dla lotniska czy samolotów chociaż w tamtą stronę nie ma żadnego - well, może zaznaczenie wysokich budynków, nie wiem - ważne, że to normalny krajobraz mojego horyzontu widoku z okna.
Jednak dzisiaj koło tego widziałam jakby kutwa - ognistą kule xD Myślałam, że może pożar, że coś płonie ale to sie nie zmieniało. Wyglądało jak jakiś grzyb bombowy w oddali xD oczywiście foto nie wyszło, ale zastanawiam się co to. Jakaś hala albo coś? nie wiem. Przejrzałam google maps w tym kierunku widoku i nic ciekawego tam nie ma a trudno mi określić ile to kilometrów. Najlepsze jest, że to teraz zniknęło...

czy to już jest nasz koniec mircy
LadyMartini - dobra mirki, bo shiza. 
Po co są takie słupki na horyzoncie migoczące r...

źródło: temp_file991730326658006790

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadyMartini: Tutaj fragment zdjęcia, które sam kiedyś zrobiłem. I jest to wysoki komin przemysłowy, zdjęcie robione z zoomem, a sam komin oddalony był o kilka kilometrów. Te słupki na twoim zdjęciu wyglądają bardzo podobnie.

A co do tej kuli - nie mam pomysłu. Jak się dowiesz, to daj znać.
psycha - @LadyMartini:  Tutaj fragment zdjęcia, które sam kiedyś zrobiłem. I jest to ...

źródło: asd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@psycha Jest to jakaś myśl, bo czasem takie kominy u góry też płoną, ale w dzień tego nie widzę. Ale to też by tłumaczyło oznaczenie migoczącymi czerwonymi światłami określające wysokość
  • Odpowiedz